PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Za nami już kilkanaście odcinków. Wystarczająco by wyrobić sobie opinię. Jaka jest wasza?

Ja osobiście nie mogę znieść Mete. Cały czas ta sama cierpiętnicza mina, trochę jakby mu kij w d*pe wsadzili. Brak normalnego postrzegania rzeczywistości, Taki o cielak.

jasmin35

Dobre :D
hahahaha ale natrzaskałyśmy postów ;)

Vanessa100

szkoda, że jakichś nagród nie rozdają ;D

jasmin35

Za co nagrody? Za ilość postów? :D
Powinna być nagroda - noc z Ayazem ;)

Vanessa100

rozerwałybysmy tego biednego Ayaza ;) każda po kawałku i nie ma Ayaza ;D

jasmin35

Rafał Brzozowski ma taką piosenkę - "Tak blisko".
Można przerobić i śpiewać o Ayazie - Tak blisko, tak blisko był nas :D:D

Vanessa100

Nie był Ciebie nikt tak blisko, Ayyyyyyaaaaaaaaaazzzzzz ;D

jasmin35

hahaha ;)
Refren jest taki:
Tak blisko, tak blisko jak ja
Nie był Ciebie nikt tak blisko
I nie poddał Twoim zmysłom
Jak ja
/x2

To zamiast "jak ja" można "Ayaz"
hah ;)

Vanessa100

właśnie o to mi chodziło ;) Brzozowski nawet nie wie, że taką super piosenkę Ayazowi napisał ;) (po lekkiej przeróbce ;))

jasmin35

haha jakie jesteśmy kreatywne ;)
To Ayaz nas inspiruje ;)

Vanessa100

Ahahaha dobre a tam w zwrotce jest cos takiego IDEALNE
:" Kiedy bedziesz juz gotowy daj nam znac, mozemy czekac damy ci jeszcze czas, razem byc znaczenie czesto inne ma, chociaz o tym wiem to widze jednak nas haha:))
Troche przerobiłam pod "nas" ale PASUJE.

monia198923

hahaha super ;)

monia198923

haha, nawet już piosenkę mamy ;)

do spania Ayazoholiczko ;)

jasmin35

To ja też idę, narka ;)
Zacytuję Cię - Dobranoc, Ayaz na noc ;)

Vanessa100

aż mi się gorąco zrobiło po twojej propozycji, w sensie, że Ayaz na noc haha ;)

Dobranoc ;D

jasmin35

Mi sie nie przyśnił, poczekam na weekend to se odbije i rano nie bede musiala wstawac hehe :-))

monia198923

nie wiem czy mi uwierzysz, ale przyśnił mi się. Sama nie mogę uwierzyć :) normalnie Ayaz u mnie w domu :>:> tzn że wczoraj faktycznie wciągnęłam się w analizę serialu ;D

jasmin35

Naprawdę przyśnił Ci się Ayaz?
Szczęściara ;)))
I co robił?

Vanessa100

Mi też się śnił Ayaz nawet dwa razy, ale teraz nic nie pamiętam.

jagodajulia

Ale szczęściary !!!!!!!!
Dlaczego mnie się nie śni? ;))))

Vanessa100

Kiedyś Ci się przyśni ;)

jagodajulia

Oby :D

ocenił(a) serial na 9
Vanessa100

Może za mało o nim myślisz przed zaśnięciem :D Wiecie, co? Mnie normalnie aż głupio jest :P Mój chłop leży obok a ja zasypiam i fantazjuję o Ayazie :D

krokodylica89

Gdzie za mało o nim myślę przed zaśnięciem ???!!!!
Myślę intensywnie ;))
I w ogóle tak go ubóstwiam, że brak słów.
I nie śni mi się, no żesz ;))

Vanessa100

A mi się dzisiaj znowu przyśnił :D <3

jagodajulia

Ale z Was france ;))))
Dlaczego mnie się Ayaz nie śni ?????? ;))
Dobra, obskoczy Was, to i do mnie przyjdzie ;))

Vanessa100

haha ja przed snem i oglądałam z nim filmik, może dlatego :D I zachwycałam się jego głosem <3

jagodajulia

I co Ayaz robił w Twoim śnie?
Czy znowu nie pamiętasz? ;)

Vanessa100

Pamiętam, ale zachowam to dla sb haha

jagodajulia

ooooo haha ;))

Vanessa100

Tego nie da się opisać :D

jagodajulia

Łojeju ;)) Musiało być hot ;)

Vanessa100

Nie, aż tak ;)

jagodajulia

haha ;))

monia198923

Mi się też się nie przyśnił ;)

jasmin35

Te odcinki sa mega smieszne. Fajne bylo jak faceci sie spotkali i dziewczyny osobno i wszyscy i tak sie udali do jednego domu. A jak se dogryzali hahaha.

monia198923

jakie Ayaz stroił miny, ahahaha ;D genialne akcje w salonie ;D Ayaz wyglądał obłędnie :)

jasmin35

Nie widzialam niestety calego odcinka zerknelam tylko okiem ale sceny w salonie megaaa.
I tam cos bylo Ayaz" Nie zaprzeczam ze jestem troche sexyyy hahahahaha " i wszyscy faceci w smiech a te jakie miny. ALbo jak zabrał Oyku pilota wyrwal jej i juz hahaha:))

monia198923

Ayaz jest strasznie skromny.Wcale nie jest troche sexy bo w tych scenach normalnie kipiało od niego seksem XD

madzik_867

To jest SAM SEX, chodzący sex a nie troche sexy :-)))

monia198923

a w tek kurtce jak wyglądał sexiiii, cukiereczek ;D

jasmin35

Tego Ikera nie lubiłam na początku ale teraz z niego tak samo wyorbic nie moge jak z reszty :)))))

monia198923

a jak Emre kręcił tyłeczkiem przy tancereczce, też się wyrobił haha ;) cała trójka była dziś genialna ;)

jasmin35

A wezzz no tego niestety nie widzialam. Ale co opowiedz sie działo zaprosili tancerke?? Plisss opowiedz.

monia198923

w odwecie zaprosili tancerkę, wywijała tam przed nimi, a oni jej banknociki dawali i sami kręcili tyłeczkami ;D a Ayaz to jej nawet zaczął kasę jej do stanika wsuwać i to już było za dużo dla Oyku ;D

jasmin35

Hehe i co focha strzeliła pewnie? :-)))

monia198923

nie inaczej, foch był na Ayazka ;)

monia198923

A ja się mieli pocałować (Ayaz mówił jakiś wiersz) to zadzwonił kretyn Derin i tyle. Później się tylko cmoknęli.

Ayaz odprowadził Oyku do Derina i zamienił z nim kilka słów.

jagodajulia

COOOO? Smiał zadzwonic w takiej chwili ten dziwak??? Jak ja go nie cierpie. Juz mi sie z twarzy nie podoba. Cwaniaczek i tyle. Udaje wrazliwego i zakochanego w naturze ale ja juz takich znam kombinatorów.

monia198923

Taaak, już było tak niewiele, a tu Oyku dzwoni telefon... I pojechali, a to niedziela wieczorem była...

A i miała być scenka Derina z Onem, ale wycięli ją i nie wiadomo, czy oni czegoś razem nie knują...

jagodajulia

Wkurza mnie ten Derin i Oyku tez czasem sie na niego gapi maslanymi oczami. Ona to jest czasem jakas psychiczna, najpierw METE jej sie podobal teraz jeszcze by brakowalo zeby Derin jej sie spodobał mimo ze ma pod nosem TAKI IDEAŁ i to nie tylko z charakteru ale i wygladu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones