PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Odcinek 53

ocenił(a) serial na 9

Wybacz mistrzyniF1 ,że weszłam w Twoją rolę.

Znalazłam tłumaczenie 53 odcinka i postanowiłam założyc nowy temat,żeby się nigdzie nie zawieruszył.
Mam nadzieję,że się na mnie nie gniewasz :D


W końcu, po tak długiej rozłące, Öykü i Ayaz są bardzo szczęśliwi. Ale szczęście tej pary nie potrwa zbyt długo. Powodem jest tocząca się wojna między Önem a Öykü. Önem, której marzył się Dom Mody Atlantis, wiedząc już, że od teraz szefem jest nie kto inny jak Öykü, jest wściekła. Öykü i Ayaz, po wszystkim co razem przeszli, zawsze byli razem. Teraz przyjdzie czas na wybory. Ayaz, będzie musiał w końcu zdecydować/wybrać: żona czy matka!
W nowym sezonie Metego spotka niespodzianka. W jego życiu pojawi się nowa kobieta, do której serce Metego zabije mocniej.

sloneczkO_1

hehehe myślę, że Mistrzyni Ci wybaczy ;)))

Co do kolejnego odcinka...... no tak odwieczną wojenkę synowa kontra teściowa czas zacząć ;)

Zobaczymy, co dalej z tego wyniknie...... Oyku zajdzie w ciążę urodzi syna i Onem oszaleje na punkcie wnuka ;)))) to tylko takie moje widzimiśki ;)

Co do Metego.....czyżby znalazł się ktoś przeciwko komu seyma skieruje swoje manipulanctwo;))) i pewnie będzie godna jej przeciwniczka ;))) zobaczymy..... cóż producenci muszą się starać, bo po słabym końcu I serii premierowy odcinek II serii nie miał takiej oglądalności - na jaką liczyli ..... więc niech się starają.... tym lepiej dla nas ;)

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

mistrzyni nie ma nic przeciwko :>
kto pierwszy ten lepszy, i dobrze że ktoś jeszcze ma na to chętkę :ppp

mam nadzieje tylko że Ayaz nie wybierze matki, bo to będzie nielogiczne ;d

mistrzyniF1

mało tego, że nielogiczne to jeszcze schematyczne..... w końcu już raz wybrał .... między Oyku i matką chociaż był wtedy szantażowany ;) co może go usprawiedliwiać, ale nie do końca ;)

ocenił(a) serial na 9
mistrzyniF1

Cieszę się :-D

Margoargo

Ja proponuję, żeby Oyku urodziła bliźniaki - chłopca i dziewczynkę ;)
Za jednym zamachem będą mieli parę, tak jak planowali ;)

ocenił(a) serial na 10
sloneczkO_1

Myślę, że Ayaz raczej będzie chciał doprowadzić do rozejmu pomiędzy matką a Oyku,

Paula1008

Też mi się tak wydaje.
Może Ayaz przed Onem będzie udawał, że trzyma z Onem, a przed Oyku, że z Oyku :D:D
A w międzyczasie będzie próbował je pogodzić ;)

ocenił(a) serial na 1
sloneczkO_1

ja za bardzo nie rozumiem tego zdania
"W końcu, po tak długiej rozłące, Öykü i Ayaz są bardzo szczęśliwi."
to ile miesięcy/lat już minęło od ostatniego odcinka pierwszej serii?

darjaa

Na telefora dziewczyny pisały, że ich rozłąka trwała 2 miesiące

ocenił(a) serial na 1
Vanessa100

a scena w pociągu kiedy była? bo ja oglądałam całego odcinka

darjaa

No po tych 2 miesiącach Ayaz przyjechał do Rzymu.
Tego dnia się pokłócili 2 razy, następnego pokłócili się 3 raz na dworcu przed odjazdem pociągu i zaraz po tym była scena w pociągu.
Potem spacerowali po Rzymie.
Wieczorem noc poślubna, rano leżeli razem w łóżku

ocenił(a) serial na 1
Vanessa100

i czemu się rozdzielili?

darjaa

Na początku odcinka jest rozmowa w aucie i z tego powodu się rozdzielili

Öykü: Czy wiesz, że dziś przy ślubnym stole (odpowiednik ołtarza) myślałam, żeby powiedzieć: "nie"?
Ayaz: Czy to jakiś żart?
Öykü: Ayaz, Twoje zachowanie mnie przeraża. Na samą myśl o tym, że będziesz taki sam, dostaję gęsiej skórki.
Ayaz: Öykü, nie znasz mnie?
Öykü: Oczywiście, że znam. Przynajmniej tak mi się zdaje. Nie wiem, ale ludzie się zmieniają. Może z czasem…
Ayaz: Öykü, błagam Cię, nie rozmawiajmy już o tym.
Öykü: Miłość, którą czujesz do mnie, skończyła się, prawda?
Ayaz: Tego nie wiem, ale benzyna nam się kończy. Będę musiał gdzieś zatankować samochód. A Ty tymczasem spróbuj pozbierać myśli. Nawet jeśli chcesz, przez całą drogę do hotelu możemy nie rozmawiać. Ta sytuacja staje się już niedorzeczna.
------------------------
Öykü: Po tym, co stało się na ślubie, byłam całkowicie zdezorientowana.
------------------------
(Ayaz poszedł zatankować, a w tym czasie Oyku wsiadła do autobusu na stacji benzynowej i odjechała)

SMS od Öykü: Potrzebuję trochę czasu, odchodzę.

ocenił(a) serial na 1
Vanessa100

aha czyli standard i ona pojechała do Włoch i była kelnerką on ją odnalazł i się pogodzili, a gdzie miejsce na te idiotyzmy przy pociągu?

darjaa

Scena z pociągiem z polskimi napisami
https://www.youtube.com/watch?v=HGGoebGlLvk

ocenił(a) serial na 1
Vanessa100

ja to widziałam, ale kiedy to było ? jak już się pogodzili? jak się odnaleźć czy to kolejna kłótnia?

darjaa

Darjaa - pocałunek w pociągu kończy kłótnie od początku odcinka.... najpierw Oyku uciekła od Ayaza, potem Ayaz zwabiony przez Metego pojechał do Włoch i spotkał Oyku jako kelnerkę w hotelu - tam pokłócili się pierwszy raz, potem wieczorem też się kłócili, później rano Ayaz wyjeżdżał do rzymu znowu się kłócili.... Oyku wsiadła na skuter i pojechała, ale Pan Nazmi zepsuł je skuter ....i po drodze jak Ayaz jechał do rzymu zabrał z pobocza Oyku, w Rzymie odprowadził Oyku na pociąg i tak rozegrała się ta scena.... póżniej Ayaz wskoczył do pociągu pocałował Oyku i .... zaczęli prawdziwy miesiąc miodowy..... spacery po rzymie, a wieczorem noc poślubna ;)))
Mam nadzieję, że pomogłam ;)

ocenił(a) serial na 1
Margoargo

tak pomogłaś, dziękuję :)

darjaa

Ok. ;))) pewnie już oglądałaś, ale jeśli nie to odcinek jest już cały przetłumaczony są linki tutaj, albo na fb seriale z turcji ;)))

ocenił(a) serial na 1
Margoargo

nie ,nie oglądałam właśnie :)

sloneczkO_1

Zdjęcia z 53 odcinka:
Ayaz i Oyku w kuchni
http://images70.fotosik.pl/1240/c439051809cf2c03med.jpg
http://images70.fotosik.pl/1240/e6f9ed23f72af7ddmed.jpg

W sypialni
http://images66.fotosik.pl/1242/14ba21f6f8af7401med.jpg

I chyba to prawda z tym obcięciem nożyczkami ramiączek :D
http://images70.fotosik.pl/1240/2d06b2df4dad81famed.jpg

Wg mnie super tu Oyku wygląda. W zwiastunie myślałam, że to sukienka, a tu kombinezon
http://images69.fotosik.pl/1242/3bab254eb1fa678cmed.jpg

Vanessa100

Zdjęcia ..... hmmmmm same smaczki ;)))
No nareszcie Ayaz (Serkan) w swojej fajnej uwodzicielskiej roli, bo macie rację w I serii to niczym Rysiek z klanu ;)))

A teraz Ayaz..... kochanek mrrrr aż szkoda, że to tylko serial ;)))

ocenił(a) serial na 10
Margoargo

Ale miałam przeczucie :D

muzyczeeek

No miałaś ;)))
Ja mam wrażenie, że scenarzyści albo czytają nam w myślach, albo ktoś przetłumaczył im forum i wiedzą czego oczekują widzowie ..... no bo ileż można ciągnąć związek tylko trzymając się za rączki, albo przytulając.... ;))))

sloneczkO_1

Dziewczyny życzę Wam udanego oglądania na żywo ;)))

Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie siostry ;))) i będę mogła padać ze śmiechu na imprezie ;)))

Idę się szykować ;))) szpilki odkurzyć ;)))) ahhhhh

ocenił(a) serial na 10
Margoargo

"Szpilki odkurzyć" :D hahhahhhaaaaha...świetne :)

Ja na żywo nie będę oglądała, bo w tym samym czasie grają siatkarze :)

ocenił(a) serial na 10
Paula1008

Ja chyba bede

ocenił(a) serial na 10
sloneczkO_1

Dzisiaj nie obejrzę odcinka na żywo, gdzie mogę go później zobaczyć?

ocenił(a) serial na 10
sloneczkO_1

"Niestety dzisiaj nie ma nowego odcinka z powodu zamachu w Turcji, musimy czekać jeszcze tydz." Dziewczyna na fejsie napisała

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=743902115755003&set=p.743902115755003&ty pe=3&theater

Niestety...

ocenił(a) serial na 10
Paula1008

Podobno przenieśli premierę odcinka na godzinę 2.15 w nocy czasu polskiego!

ocenił(a) serial na 10
sloneczkO_1

Co tu tak cicho? :)

ocenił(a) serial na 10
Paula1008

Jakie cicho wszystkie siedzimy jak na szpilkach i czekamy do 2:15 :D Nie wiem jak was, ale mnie bardzo interesuje ten wątek z nożyczkami :D

ocenił(a) serial na 10
citizine17

Co do 2.15 to jednak to nie jest pewne czy ten odcinek numer 53 poleci, bo prawdopodobne jest to, że puszczą powtórkę 52.

ocenił(a) serial na 10
Paula1008

sprawdzałam na stronie foxa, było tam napisane że o 3;15 bedzie emisja 53 odcinka. W sumie mnie to nie dziwi premiera 52 też była sporo obsunięta. Najwidoczniej w Turcji nie trzymają się ram programowych :D

ocenił(a) serial na 10
citizine17

Z drugiej strony jest żałoba u nich, to też nie chcieli w godzinach największej oglądalności pokazywać serialu komediowego.

ocenił(a) serial na 10
Paula1008

To zrozumiałe, ale przeniesienie premiery na taką godzinę. Moim zdaniem mogli np na następny dzień ją przesunąć. Tak samo jak tydzień temu bez podania przyczyny emisja zaczęła się gdzieś ok 21 naszego czasu

ocenił(a) serial na 9
Paula1008

Ja dopiero teraz wróciłam.

Niestety do 2 w nocy czekać nie będę.

Nie dziwię się ,że nie puścili o zwykłej porze ze względu na zamach,ale żeby puszcząć w nocy to lekka przesada.Znowu będą narzekac,że mała ogladalność.Mogli przesunąć na jutro.

ocenił(a) serial na 10
sloneczkO_1

Żałoba trwa u nich 3 dni, więc pewnie nie chcieli w godzinach dziennych puszczać komedii.

ocenił(a) serial na 9
Paula1008

No współczuje im.
Poczekam cierpliwie jeszcze tydzień.
Dziewczyny z forum będą miec zaniedługo przetłumaczone 2 i 3 cześć 52 odcinka

ocenił(a) serial na 10
sloneczkO_1

O to super :). Jeszcze dzisiaj?

Paula1008

Hej, a co tu tak pusto dzisiaj ;)

To w końcu był ten odcinek czy jednak z powodu żałoby go przenieśli ;)))

Odsypiam wczorajszą imprezę, więc nie w temacie jestem ;)

ocenił(a) serial na 9
Margoargo

Nie było wczoraj.
Najprawdopodobniej będzie na przyszły tydzień.

ocenił(a) serial na 9
Paula1008

Nie ma jeszcze 2 części

ocenił(a) serial na 10
sloneczkO_1

Jeszcze nie :(

ocenił(a) serial na 10
Paula1008

Nie bylo odcinka ?

ocenił(a) serial na 10
muzyczeeek

Niestety nie

ocenił(a) serial na 10
Paula1008

Czuki to o
2:15 była plota

ocenił(a) serial na 10
muzyczeeek

Chyba powtarzali stary odcinek o 2:15

ocenił(a) serial na 10
sloneczkO_1

http://ok.ru/video/33593494217

Dziewczynki, pobudka...Oglądamy!!! :D

ocenił(a) serial na 10
Paula1008

Mi nic nie wyskoczyło co tam było ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones