PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Na forum posucha, więc pytam: ogląda ktoś? jakie oceny? :)

madzik_867

Szkoda, że Mete nie wpadł dziś pod pociąg ;)

Vanessa100

Dobre jesteśmy..... zbiorowe życzenie śmierci dla Melepety.... nam tu wyszło ;) i ile sposobów......

Już przerabiali Derina i jego psychozy teraz Melepeta..... ci scenarzyści już zdrowo mnie wkurzyli.... nie będę pisać mocniej bo mi się nie chce kropkować;)

a miał być serial lekki i przyjemny bo w końcu reklamowany jako komedia romantyczna ..... oj, trzepie mnie .......

Ile jeszcze plag tureckich spadnie na miłość Oyku i Ayaza....

A co do zacofania macie całkowitą rację.... tu się trzęsą nad cnotą Oyku, a aborcja pokazana jakby to było wyrwanie zęba....

Margoargo

"Ile jeszcze plag tureckich spadnie na miłość Oyku i Ayaza...."

haha no dokładnie. co jeszcze im się przydarzy ???
Aż się boję pomyśleć.

Tak w ogóle jak Derin porwał w ciemności, w kilka sekund dwie młode, zdrowe kobiety i wyniósł je z domu ?

madzik_867

Ayaz znowu dziś płakał ;)
Jaki on jest rozckliwiający, gdy płacze albo jest smutny ;)
chciałoby się go pocieszyć ;P

Nie rozumiem, dlaczego tak daje się szantażować Metemu ! Niech Aayz się ocknie, bo zachowuje się jak małe dziecko.

Zresztą w serialach czy telach często są takie wątki, że postać bez walki bezsensownie i infantylnie ulega szantażowi drugiego bohatera.
Muszą coś grać :D

Vanessa100

No wiesz musi wybierać między matką a ukochaną.... nie lada dylemat.....

Ja życzyłabym sobie , żeby teraz Oyku dokopała Metemu ale tak konkretnie psychologicznie , że Ayaz jest miłością jej życia i Mete choćby był jedynym facetem na świecie to i tak nigdy z nim nie będzie .... ale mnie fantazja ponosi ..... Oyku nigdy w życiu ona jeszcze będzie się roztkliwiać nad Metem....

Margoargo

Ach, te serialowe dylematy ;)
Fakt, że ogólnie to trudna sytuacja.

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

wystarczyłoby to przemyśleć...
Ayak mógłby powiedzieć Oyku, przecież tacy są otwarci wobec siebie, i mogliby przed Mete udawać, żeby zdobyć na niego jakiegoś haka, i proste, plan pierwszy lepszy ale wystarczający i konsekwencje nie aż takie straszne

mistrzyniF1

Śmieszne, że Ayaz go po prostu nie nagrał telefonem. Wystarczyło iść do starego Mete. Widać, że Mete ma stracha przed własnym ojcem. Co do cnoty tureckiej "Bożenki z Klanu Oyku" trzeba długo poczekać. Ile my w Polsce czekaliśmy na tę chwile :P

ocenił(a) serial na 6
mistrzyniF1

Ja dziś krzyczałam do telewizora by przestał być taką ci...apą :D mógł właśnie powiedzieć Oyku, że ten go szantażuje i czemu, odegrać przed nim szopke z porzuceniem, a dla matki wynająć jakiegoś dobrego prawnika czy coś innego zaplanować w tym czasie by nie miała problemów też z tym nowym męzem ;P narazie nadrabiam początkowe odcinki, bo serial oglądam od 3 dni(wiec sceny z pozarem jeszcze nie widzialam :P) i strasznie rzuca się w oczy, ze na początku serial był zabawny a teraz się czuję jakbym oglądała "Dzikie serce" albo "Burze" - czyli pasmo nieporozumień :D

ocenił(a) serial na 8
malpka_1

no właśnie! każda inna decyzja, ale wybrali tą najbardziej dramatyczną ;) pocieszam się tym, że już niedługo będzie lepiej ;pp

mistrzyniF1

A czy ktos wie czy oyku bedzie z ayazem tzn czy wezma ten slub? bo ogladalma odcinek po turecku i tam dziwna jest ta koncowka

ocenił(a) serial na 8
kika52

csiii, tu nie ten temat :D

http://www.filmweb.pl/serial/Sezon+na+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2014-724152/discussi on/Spoilery,2649614

zadaj to pytanie w spojlerach, bo niektórzy są drażliwi na temat przyszłej fabuły ;)

mistrzyniF1

Elo, mam dwa pytania.
1. Czy ktoś wie może, czy Puls będzie emitował również odcinki od września tak jak turecki FOX?
2. Dlaczego Puls skraca odcinki, a nie emituje całych?

Mateusz_9

1. Od września na pewno puls nie wyemituje. Nie wiadomo czy zobaczymy u nas drugi sezon. Jeśli tak to najwcześniej na wiosnę albo następne wakacje.
2. Odcinki mają różna długość niektóre trwają grubo ponad 2h więc muszą wycinać

ocenił(a) serial na 8
madzik_867

mam nadzieję że może ktoś chciałby tłumaczyć drugi sezon na bieżąco z tureckiego :)
zobaczymy we wrześniu ;pp

mistrzyniF1

oby ktoś przetłumaczył, bo inaczej uschniemy ;) z braku informacji lub oszalejemy z domysłów ;)))

A tak mnie naszło..... avatar dostosowany do tego tygodniowych odcinków...... chociaż może poszukam łopaty ;)))

Margoargo

Haha jaki Ayaz w Twoim awatarze -smutny i zamyślony.
:D

Vanessa100

Wiesz avatar stosowny do obecnego stanu ducha Ayazka ;)
Jak mu wróci radość życia to i avatar zmienię;)))) Mam nawet kilka na oku ;)

mistrzyniF1

Też się tym pocieszam.....

Chyba zacznę wyliczać plagi tureckie, które spadły na miłość Oyku i Ayaza.... tyle dramatów .....

ta dramaturgia ...... już mnie wkurza, przez to serial robi się ciężki do oglądania..... dlatego z sentymentem wracam do początkowych odcinków ..... przypominam sobie fajne i śmieszne momenty;)))

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

no no, kolejny Ayazek na avatarze <3

dramaturgia mnie też wkurza, podniosła muzyka, smutne sceny, trochę sami się scenarzyści zapędzili ,)

ale co tam, będzie lepiej ;pp i jeszcze drugi sezon

mistrzyniF1

Wiadomo jak to bywa w telenowelach.Muszą namieszać i poplątać co tylko się da.Nie mówię,że to wychodzi na dobre,ale cóż.
Całe szczęście,że niedługo będzie weselej bo nie przepadam za takimi smętnymi odcinkami.
A co do drugiego sezonu to zachodzę w głowę,co też dla nas przygotują.Mam nadzieję,że czymś zaskoczą.
Nie chcę,żeby następny sezon okazał się pomyłką

ocenił(a) serial na 8
madzik_867

ja też nie, dla mnie wystarczy żeby było miło, przyjemnie i śmiesznie ;P
mam wystarczająco dramatu w życiu, żeby specjalnie zadręczać się dylematami bohaterów mojej ulubionej komedii ;pp

mistrzyniF1

no dokładnie. Jakbym chciała się nad kimś użalać to włączyłabym sobie dramat a nie komedie romantyczną.
może jadą teraz z dramatem bo im się pomysły na humor wyczerpały.
Oby to się zmieniło w nowych odcinkach.Są dwie opcje:
albo będzie naprawdę spoko i scenarzyści troche odświeżą serial pomysłami
albo bd gorzej i pomysły im się wyczerpią.
Widziałam tyle fajnych seriali,które musieli zepsuć dużą ilością odcinków i nie chce powtórki

madzik_867

ja też chciałabym, żeby było sympatycznie i śmiesznie... ale mam obawy jak widzę co teraz scenarzyści wyprawiają.....
Jak już teraz dołożyli tyle dramatów..... to żeby tylko nie przedobrzyli w następnym sezonie..... bo jak lubię ten serial .... to nie zdzierżę następnej dramatycznej serii ;))))

No chyba, że dojadą Metego..... oj należy mu się :))))

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

on może cierpieć :D tylko błagam poza ekranem, bo jego zbolałej miny zdzierżyć nie jestem w stanie ;ppp
Ayazek to totalne przeciwieństwo, jak widzę jego smutną minkę to aż mnie serce boli :<

mistrzyniF1

Mój postulat o wymianie aktora grającego Mete jest nadal aktualny.... szkoda, że go nie zmienią ;)))
Faktycznie niech go wyślą w drugiej serii do Timbuktu albo na księżyc.... spokojnie może zaginąć w akcji i całą drugą serię będą go szukać...;))) a my bez nerwów i na totalnym luzie obejrzymy sobie drugi sezon ;))))

Margoargo

Niech deszcz meteorytow na niego spadnie albo chociaz jeden taki TONOWY :D

monia198923

Ja Wy przebrnęłyście przez odcinki 41.42, 43 bo ja nie dałam rady oglądać na bieżąco i teraz nadrabiam.... ale Melepeta doprowadza mnie do szału........ tu nawet nie chodzi o emocje, bo wiadomo scenarzyści poszli w dramat... tylko o jego miny .... przecież tego aktora się oglądać nie da.... Boże daj mi siłę., nie nie daj mi siły... bo sobie jeszcze laptop rozwalę;))))
No nie .... przecież jego zachowanie to taka groteska, że nie mogę tego spokojnie oglądać tylko od razu wyżywam się na forum.....

Już chyba wolałabym, żeby wrócił Derin i namieszał.... ten przynajmniej to prawdziwy czarny charakter i niepokojący typ....

Chcieli Metego zmienić w szaleńca a wyszło im takie dziwo, że ręce opadają.... Mete wygląda i robi miny jakby mu tylko 2 komórki mózgowe zostały..... uwzięłam się na niego strasznie...ale mogli go zostawić takiego ciapowatego, bo do normalnych scen się nadawał....

Patrząc z boku to przemiana Burcu w czarny charakter byłaby lepsza..... ta aktorka ma możliwości.....

Margoargo

Wg mnie dobrze, że jest jeden odcinek na dzień, bo taką dawkę Mete to chyba pierwszy raz dowalili... Na niego patrzeć się nie da...

A wiesz, że powycinali scenki.... choćby z wczorajszego odcinka, ta scenka na promie była dłuższa, był pocałunek i coś a la titanic :P :D i takie urocze scenki <3 Dzisiaj też wcieli scenkę z obozu, a także rozmowę Mete z ciotką...

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

sceny z Mete to istny koszmar :D
wystarczyłoby przejrzeć nasze opinie na bieżąco z odcinków, to spokojnie można byłoby wyodrębnić 100 różnych metod zabijania :D
mało sprzęty nie latały ;pp

mistrzyniF1

Wiem, wiem, ja po obejrzeniu tylko małych fragmentów .... sama proponowałam ciężki sprzęt do zabicia.... teraz jak oglądam całość to po prostu odpadam..... i zdzierżyć Metego w tej ilości nie mogę.....
zauważyłaś MistrzyniF1 , że to nasze ulubione słowo - zdzierżyć ;)))))

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

hahahha no faktycznie ;ppp
to przez to że nie możemy Mete zdzierżyć :D

mistrzyniF1

Przebrnęłam przez odcinki tego tygodnia......
Mam nadzieję, ze scenarzyści tego serialu zmienią dilera.....
Bo to co zaprezentowali to koszmar pomieszany z dramatem....

Bo o rozmemłanym niby czarnym charakterze Mete już mi się pisać nie chce.... przecież to coś robi miny jak s...rający kot na puszczy i do wszystkiego ta sama mina jakby mu ktoś kij w d....ę wsadził ;)))

Rozumiem, że serial, że emocje mają być... w końcu reżyser i scenarzyści osiągnęli swój cel.... dawno nic tak mnie nie emocjonowało, ale jak dla mnie... jeśli druga seria ma być utrzymana w takiej konwencji .... to ja wysiadam....

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

dokładnie

po co komu dramat? dla mnie tam mogą sobie całymi dniami biegać za rączkę po łączce i będzie zajeb*ście :D
a nie jakiś Metepatomelepeta który myśli że jest fajny, kiedy podkłada wszystkim kłody pod nogi

mistrzyniF1

Na temat Melepety.... wyżyję się w spojlerach...... żeby co niektórych nie drażnić;)))) tylko później bo na razie impreza czeka..;)))

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

miłej imprezki ;p

Margoargo

Też uważam, że Derin był lepszym czarnym charakterem.
A Mete to szkoda gadać....

mistrzyniF1

"po co komu dramat? dla mnie tam mogą sobie całymi dniami biegać za rączkę po łączce i będzie zajeb*ście :D "

hahahaha wyobraziłam sobie Ayaza i Oyku podskakujących na łączce ;)
Oyku z kwiatkami we włosach ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

a Ayaz? ;pp może w stroju Adama? ;d

mistrzyniF1

hahahahaha ;)

mistrzyniF1

I może jakaś erotyczna scena między Oyky i Ayazem, taki magnetyzm erotyczny Ayaza się marnuje już od 43 odcinków.. bo w pierwszym tylko był pokazany w łóżku z kobietą ;)))

ocenił(a) serial na 8
Margoargo

hihihihihi, raz był sam w łóżku nagi, a może dwa razy? po ślubie może w końcu Oyku da Ayazowi klucz do swojego pasa cnoty ;ppp

mistrzyniF1

O ile ta niezdara Oyku nie zgubiła tego klucza ;)

Albo wrzuciła do wody, jak obrączkę ;)

To nic, Ayaz wyłowił obrączkę, to i klucz do pasa cnoty znajdzie ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

a jak nie to boscha wyciągnie dwie minuty i tylko zlom zostanie ;p

mistrzyniF1

żeby tylko nie wiercił Boschem za głęboko, bo się dowierci do błony Oyku ;)

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

hahaha przynajmniej później nie będzie narzekać ;)

Margoargo

W Turcji był jeden odcinek w tygodniu to i emocje w ciągu tygodnia się uspokoiły :D

Ktoś mi pisał, że chyba od około 40 odcinka zmienił się scenarzysta.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

Turkom się chyba cierpliwość skończyła ;)

mistrzyniF1

Po zmianie scenarzysty to chyba wpadli ze deszczu pod rynnę.... skoro nowy scenarzysta przywalił taką ilością Melepety w 3 odcinkach;)))

Margoargo

Scenarzysta zatapetował ekran Melepetą ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones