PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Na forum posucha, więc pytam: ogląda ktoś? jakie oceny? :)

paulina_maria96

Haha ;)) Ayaz rządzi ;))
W każdej telenoweli MUSI być przynajmniej jeden magnetyczny mężczyzna.

Vanessa100

Może jest za słodki, może jest plastikowy, może jest dubbingowany. Mam to gdzieś, jest zaje*isty xD

girl_with_tattoo

Ja popieram :D

girl_with_tattoo

"Może jest za słodki, może jest plastikowy, może jest dubbingowany. Mam to gdzieś, jest zaje*isty xD"
I okazało się, że Ayaz naprawdę jest dubbingowany.
Ale i tak jest super :D

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

aj w dzisiejszym oddcinku jest przeuroczy, a normalnie cały czas się łapię na tym, że gdy tylko pojawia się na ekranie to mi się japa cieszy xd
ayaz<333

bella93

hahaha ;)
Ayaz filarem tej telenoweli ;)

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

ależ odcinek !!! ;d i jak tu czekać do jutra xd

bella93

Dopiero na końcówkę włączyłam, zachęcona twoim postem.
Ayzaz na plaży - Weszłaś na moją połowę :D

Ayzaz bez koszulki ;)
Oyku - Ubierz się, bo cię osy pogryzą ;))

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

normalnie fajnie było oglądać jak sobie nawzajem dogryzają, są przy tym tacy uroczy ;d

Vanessa100

Oyku do Ayaza: Nie wiedziałeś, że pszczoły zabójcy krążą w okolicy? haha

Uwielbiam ich :D I jak Ayaz "pomagał" Oyku ćwiczyć hahaha

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

dokładnie "pomagał" ;D

ayaz pomocna dłoń i opiekun strapionych

bella93

Oyku jeszcze broni tej podłej Seymy?

Vanessa100

Niestety.... Mimo, że Ayaz jej powiedział, że ta wszystko jej zabiera...

paulina_maria96

ee, historia też całkiem fajna xD

paulina_maria96

Chyba prawie wszyscy ;)

ocenił(a) serial na 10
paulina_maria96

Myślicie/wiecie może czy puls wykupi trzeci sezon?

elewin_a

Jeszcze drugi sezon nie poleciał w Turcji, więc wg mnie myślenie już o trzecim jest dużo na wyrost :P Gdyż czasem można anulować trzeci sezon, gdy drugi nie spełni oczekiwań.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

ja tam bym się nie nastawiała ;) rzadko który serial w Turcji ma więcej niż 2 sezony ;)

mistrzyniF1

Dzisiaj czytałam info, że FOX daje zielone światło na trzy sezony dla KM, bo serial odniósł sukces nie tylko w Turcji, ale i w krajach, do których został sprzedany, ale ja jednak nie wpadam w euforię, bo nawet drugi sezon nie ruszył i jak on nie spełni oczekiwań to zielone światło dla trzeciego sezonu może zostać cofnięte.

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

lepiej dmuchać na zimne, ale fakt, ten serial jak startował, to miał najlepszą oglądalność od iluśtam lat ;)

ocenił(a) serial na 10
jagodajulia

no tak, miałam na myśli sezon drugi.. nie ma żadnych wieści czy alby puls go miał w planach?

elewin_a

Plotki są, ale Puls nic nie potwierdzał.

Vanessa100

Ja też nie przekonałam od początku do tej telki i do aktorów, a przede wszystkim głosu i języka, ale teraz jest zauroczona tym serialem i nawet do tego języka się przyzwyczajam. A wg mnie główna bohaterka jest ładna.

Vanessa100

ja jestem po 1 odcinku i zabieram sie za kolejny przed snem :D to moja pierwsza telenowela rodem z Turcji, pytanko mam, w tych serialach to się w ogóle całują? czy jakiś zakaz tam u nich jest ?

nunax4

Moja też pierwsza i sądzę, że raczej ostatnia. Tak, całują się.

girl_with_tattoo

Kolejny świetny odcinek :D Ayaz i Oyku byli genialni.

Moje jedne z ulubionych momentów:

Ayaz: Będziemy się wspinać.
Öykü: Ale ja nie mogę. Mam lęk wysokości.
Ayaz: Nie bój się, jestem przy tobie.
(...)
Ayaz: Co ty robisz?
Öykü: Jestem twoim przyjacielem.

oraz

Przed pokojem Ayaza
Öykü: Mogę zostać tu na noc?
Ayaz: Nie wydaje ci się, że posuwamy się o krok za daleko?
(hahaha)

oraz

Na łódce
Ayaz: Coś tu przepłynęło.
Öykü: Niby co?
Ayaz: Chyba rekin! Żartuję.

i

Öykü: Czemu wciąż tak się mną zajmujesz?
AYaz: Co masz na myśli?
Öykü: (...) Dlaczego?
Ayaz: Czy ja wiem? Po prostu nie mogę znieść kiedy jesteś smutna.

i

Po grze w butelkę i probie zdemaskowania Seymy:
Öykü do Ayaza: Czemu to robisz?
Ayaz: Ponieważ chcę, żebyś była szczęśliwa, a tylko Mete może dać ci szczęście. Właśnie dlatego.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

hahahahaha
jaka relacja!
jeszcze fajny był moment jak się przezywal,i on ją chybachyba kochaną zołzą nazwał, a ona że wkurza ją na 100 sposobów czy coś w tym stylu ;d

bella93

To tylko mała cząstka tego, co mi się podobało w tym odcinku. Jakbym chciała napisać o wszystkim to nie wiem ile by to zajęło :D
Tak, Ayaz nazwał ją "słodką zołzą", a ona później, gdy życzyła mu dobranoc powiedziała "Dobranoc, królu wkurzania na sto sposobów"
:D

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

no właśnie o to mi chodziło ;dd

jagodajulia

Nie znoszę Seymy. Oyku ją wspiera, broni, załatwi pracę, a ta zazdrośnica śmie pod nią dołki kopać. Ayaz powinien powiedzieć Mete wszystko co wie

girl_with_tattoo

Ja też jej nie znoszę, co za wredne babsko. Oyku nie widzi jaka jest Seyma, uważa, że ta popełnia błędy, ale ich żałuje... Ja też uważam, że Ayaz powinien powiedzieć prawdę Mete, tylko, że wtedy wyjdzie na jaw, że ten go okłamał, co do Seymy...

jagodajulia

I tak to wyjdzie, a wtedy będzie tylko gorzej...

girl_with_tattoo

Tak, ale na razie Ayaz daje szansę Seymie, aby sama wyznała prawdę. Poza tym Oyku wcale mu nie pomaga...

jagodajulia

Seyma nie powie, odwróci kota d*pą i zrobi z siebie ofiarę. A Oyku no cóż, zbyt szlachetna jest, żeby nie powiedzieć, że naiwna...

girl_with_tattoo

No właśnie, tak jak w końcówce dzisiejszego odcinka po pytaniu Aya, Seyma wielka pokrzywdzona, Mete ją wspiera, Oyku broni, a Burcu i Emre mają zdziwieni.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

dokładnie ! a najlepiej jak jeszcze w jednej chwili szczerzy zęby w uśmiechu do mete by zaraz potem patrzeć spode łba na ayaza, to jest dopiero cwaniara, mam nadzieję, że los w końcu kopnie ją w dupę i poleci tak jak jej to ayaz mowił

bella93

Dokładnie. I też mam taką nadzieję.

jagodajulia

Ale wow, widzę po zmianie zdjęcia, że nieźle Cię wzięło xD

girl_with_tattoo

haha tak, bardzo pierwsze trzy odcinki oglądałam kilkanaście razy w weekend :D Mam nadzieję, że serial będzie utrzymywał dobry poziom cały czas ;)

jagodajulia

mi też się podoba, już się nawet do języka przyzwyczaiłam :)

girl_with_tattoo

Ja też, ale na początku ciężko mi było ogarnąć ten język, jest taki inny nawet dźwięki ma inne.

jagodajulia

taki szeleszczący xD

girl_with_tattoo

jak ja uwielbiam tego przystojniaczka w garniturkach to nie mogę... uzależniona jestem od niego, świetną postać gra <3

ocenił(a) serial na 7
nunax4

mam tak samo jak ty ;dd
w ogóle oglądnęłam sobie po turecku początek i koniec kolejnych dwóch odcinków, aajj z jaką sceną nas zostawią w piątek! i znowu tyle trzeba będzie czekać na kolejne odcinki..

bella93

nie strasz! :)
ja już się boję jak wytrzymam przez weekend bez nowych odcinków :D

ocenił(a) serial na 7
nunax4

no chyba będę oglądać przez cały weekend te wydane odcinki, w ogóle jakiś dupek zgłosił chyba te odcinki, które były opublikowane na youtube i teraz nawet tam nie można oglądać...

bella93

a wiesz gdzie można obejrzeć odcinki?

JLaw

Na anyfiles, albo na yt lub na gryzoniu.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

youtube już nie bardzo aktualne, chyba zostały ściągnięte wersje z lektorem i napisami, chyba, że ktoś ma jakieś tajne źródło pod inną nazwą ;d

bella93

Właśnie zerknęłam i zniknęły odcinki nawet z napisami z yt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones