PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Na forum posucha, więc pytam: ogląda ktoś? jakie oceny? :)

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

no niestety ;c może ktoś będzie wstawiał pod inną nazwą albo skrótowo zapisane, żeby znowu nie ściągnął puls...
serio przydałby się ktoś kto ma możliwość nagrywania tv, potem mógłby wrzucać na freedisc, bo tutaj chociaż nie trzeba za transfer płacić i wstawianie też jest darmowe(wprawdzie do 5gb)

bella93

Ale mendy do wszystkiego się czepiają :/

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

wow ! kilkanaście razy ! no to nieźle ;d chyba pobiłaś rekord xd

girl_with_tattoo

Scenka w restauracji :D Myślałam, że się popłaczę ;D Ayaz jest genialny :D

Biedny Ayaz :( Powiedział Mete o Rizie, ale ostatecznie ta wredna małpa Seyma obróciła wszystko przeciw Ayazowi i teraz pokłócili się z Mete, bo Riza skłamał...

jagodajulia

Seyma jest jeszcze większą francą niż podejrzewałam

girl_with_tattoo

Dokładnie. A dzisiaj jak rozmawiała z Oyku to, aż strach było jej słuchać...

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

Można się było pomyśleć, że seyma spróbuje sprzedać swoją wersję.
Biedny rycerz w białej koszuli oberwał ;c

bella93

Takiego obrotu tej sytuacji to się nie spodziewałam. Ayaz wyszedł na tym najgorszej, a chciał najlepiej...

jagodajulia

Tak to jest gdy ktoś chce pomóc a potem wychodzi właśnie tak jak wyszło.. Szkoda mi Ayaza.
Mam nadzieję że ta sprawa się niedługo wyjaśni a Mete przejrzy na oczy.

madzik_867

Tak to jest, wierzy się bardziej ukochanemu niż przyjacielowi. Ale mimo wszystko dobrze, że Ayaz powiedział prawdę. Jak Mete przejrzy na oczy to nie będzie miał do niego pretensji

girl_with_tattoo

Kocham Ayaza (ciacho ) , Oyku i Shelma gra zołze ale gra świetniei obie są bardzo ładne , mama Ayaza jest też spoko mogli ją ucharakteryzować mniejszym makijażem ale gra super ,natomiast nie podoba mi sie Mete , jego siostra i prawa ręka mamy ayaza nie pamiętam imienia .

madzik_867

I chyba Mete mimo, że przejrzał na oczy to chyba jednak jest wściekły na Ayaza i uważa go za egoistę.... ehhhhhhh

jagodajulia

Ja go ani trochę nie rozumiem,zachował się jak dupek a rudej znowu się udało co było zresztą do przewidzenia :( a ostatnia scena cudna. Jak tu czekać do poniedziałku?

madzik_867

A może to Mete będzie tym złym... Dzisiaj zachowywał się strasznie i wobec Oyku jak i Ayaza i to sprawdzanie, śledzenie Seymy też takie dziwne.... (Zamiast odpuścić to ten ją śledzi, po co).

Też sb zadaję to pytanie ;)

jagodajulia

Też mam wrażenie,że to właśnie on będzie tym złym.Najlepsze że dowiedział się,że Seyma spotykała się z tamtym już wtedy kiedy oni byli razem a i tak później do niej poszedł jak gdyby nigdy nic.

madzik_867

Dokładnie. I jak pokłócił się z Ayazem. Najpierw gada jak to uczciwość jest dla niego ważna, a gdy Ayaz powiedział mu prawdę to nazywa go egoistą...

jagodajulia

I dlatego go nie rozumiem. Co nie zmienia faktu,że sceny z podrywaniem w klubie były bezbłędne. Myślałam,że padnę :D

madzik_867

W klubie było genialnie :D

jagodajulia

Podobało mi się też jak Ayaz wpadł na pomysł by zmienić taktykę w stosunku do Oyku i zostać jej kumplem. Jak ja kocham takie sceny :)

madzik_867

MI też się to podobało. Oni są genialni :D I też podobała mi się sesja :D <3

jagodajulia

I ten tekst fotografa że są w sobie zakochani. Oyku na to : nieprawda! skąd wiesz? Ayaz świetnie wyszedł na tych fotkach jak prawdziwy model.

madzik_867

Taaak ;)
Cudownie, ale Serkan jest modelem, więc chyba jakiegoś większego problemu z tym nie miał.

jagodajulia

No chyba nie:) Gdzie oni go znaleźli? Prawdziwe cudo! Nie można się napatrzeć!

madzik_867

Też się nad tym zastanawiam :D Z tego, co czytałam to jest Turkiem, ale wychowywał się w Niemczech.

jagodajulia

Zachowywał się strasznie, a to pewnie nie koniec. Jak przejrzy na oczy i się zorientuje, że kocha Oyku - jeśli się tak wg stanie oczywiście - to z Ayazem pewnie będzie już wojna

girl_with_tattoo

Oby nie, bo ja na Mete nawet lubiłam, ale po wczorajszym odcinku chyba zaczyna mnie przerażać.

jagodajulia

zdradzony człowiek jest zdolny do wszystkiego, a on czuje się zdradzony przez 3 osoby - choć winna jedna

girl_with_tattoo

Świetny odcinek :D Ayaz jest cudowny :D I końcówka <3 Mam nadzieję, że naprawdę się pocałowali.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

a nie mówiłam, że zostawią nas z fajną sceną na weekend ;ddd

bella93

Ale taką?! :D Dobrze, że tylko dwa dni, w Turcji leci jeden odcinek tygodniowo.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

tyle wygrać ;d

bella93

jakie Ayaz robił miny jak tańczył w klubie z tą laską myślałam, że z krzesła spadnę :D. przepadłam z kretesem, nie da się go nie uwielbiać :)

nunax4

Ja też i jeszcze przed tańcem jak kazał Oyku poderwać dla niego dziewczynę i wybrzydzał :D

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

hahahahaha dokładnie ! ja już dawno przepadłam xd w ogóle oglądam właśnie drugi raz, i całkiem fajna ta piosenka co leci jak ayaz tańczy z tą drugą laską http:// www.izlesene.com/video/ayse-hatun-onal-cak-bir-selam/7286837

i tak się też zastanawiam czy ayaz pokaże oyku kiedyś swój "zeszyt" z pamiątkami xd urocze to jest, że zachowuje te różne rzeczy xd

bella93

To jest bardzo uroczę i romantyczne ach... Ayaz <3 :D

bella93

https://www.youtube.com/watch?v=JDKaOSCCYCs moment od 1:03-1:06 kurde, jaki on jest boski <3

nunax4

Boski to mało powiedziane XD
Wymiata w każdej sekundzie

bella93

Ja też, ale z tego co wiem to nie jesteśmy jedyne, które przepadły :D haha JA nie napiszę ile razy oglądałam tę scenkę :D A piosenka spoko ;)

Też się zastanawiam za każdym razem jak coś tam do niego chowa. Ale z tego Ayaza romantyk :D

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

no i zobaczyła, ale nie tak jak sobie to wyobrażałam... ale przydupiła oyku w tym odcinku xd

ocenił(a) serial na 8
bella93

jej, jak można być tak niezdecydowanym... po tym wszystkim co dla niej zrobił... btw. to było meeega romantyczne &lt;3

mistrzyniF1

Myślę że ona już niedługo się opamięta. Chociaż ja bym się ani chwili nie zastanawiała. Ayaz jest taki słodki :)

ocenił(a) serial na 8
madzik_867

wiecie co, jak wpadłam wczoraj w szał oglądania filmików o kirez mevsimi to dla głównych bohaterów, to naprawdę będzie prawdziwa telenowela. w sumie to aż tak bardzo mi to nie przeszkadza,byle tylko nie przesadzali zbytnio z dramą :P

ocenił(a) serial na 7
mistrzyniF1

no w tym odcinku była wyjątkowo wkurzająca z tym swoim niezdecydowaniem, i w sumie to ma za swoje ;d teraz ona będzie zanim latać xd

bella93

Ja tam ją rozumiem, że się boi z nim być.

bella93

A ja bym chciała żeby za nim latała. Mogłoby być ciekawie XD
On już się wystarczająco starał

bella93

Ja też sb tak tego nie wyobrażałam... Ehhh
Ja w jakimś tam stopniu rozumiem Oyku, ale mogła chociaż coś mu powiedzieć, a nie odejść prawie bez słowa...

A Ayaz jak zawsze genialny :D Ayaz do Oyku, w poczekalni o pocałunku: "Nic dziwnego. Całowanie się z Ayazem ma skutki uboczne. To ayazoholizm. Spotkało to wszystkie dziewczyny, które całowały się z Ayazem."
Albo jakoś tak ;)

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

to było genialne <3 Ayaz jest cudny, praktycznie wszystko co robi i mówi jest genialne. matko zostałam hotką XD co się ze mną dzieje...

mistrzyniF1

Zgadzam się :D Ja też ta mam, ale wiem, że nie jesteśmy jedyne XD

mistrzyniF1

Nie tylko ty. Ja też tak mam od jakiegoś czasu. To zarazliwe.Teksty Ayaza są boskie. Tak jak on sam :D

ocenił(a) serial na 8
madzik_867

chwała nam :D jedno jest pewne - jest tego wart <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones