PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724152}

Sezon na miłość

Kiraz Mevsimi
8,2 1 687
ocen
8,2 10 1 1687
Sezon na miłość
powrót do forum serialu Sezon na miłość

Na forum posucha, więc pytam: ogląda ktoś? jakie oceny? :)

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

ja wpadam w ayazoholizm bez całowania xd

bella93

Ja też :D

bella93

pijany Ayaz hahaha i jego tekst "żebyś wiedział co ja dla niej wyprawiam" ahhh jaki on jest słodki nie mogę :)

nunax4

Dziś było śmieszne, jak Ayaz i Oyku wyobrazili sobie siebie jako staruszków hahahahahaha ;))
Ayaz - "uuuu, po twoim pocałunku czuję się 10 lat młodszy"
:D

Ayaz nawet jako dziadek jest uroczy ;)))

Ayaz jest boski, chciałabym wejść w telewizor, gdy go widzę, ale się nie da ;))))

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

najlepsza scena odcinka :P a sam odcinek według mnie taki sobie, mało śmieszny.

ocenił(a) serial na 7
Vanessa100

no rzeczywiście odcinek trochę przynudzał, oby jednak w kolejnych było lepiej ;d
a ta scena mega, skojarzyło mi się od razu z tym filmikiem https:// youtu.be/X9HlHmY-PsA

ocenił(a) serial na 8
bella93

a wracając do poprzedniego odcinka, to czy mi się zdawało, czy oni na prawdę cenzurowali alkohol?

ocenił(a) serial na 7
mistrzyniF1

to nie cenzura, bardziej może nie mogą pokazać tych produktów, bo np nie mają umów na reklamę z producentem, tak jak u nas masz teraz przez każdym odcinkiem, że audycja zawiera lokowanie produktu, tam czegoś takiego nie ma, więc wydaję mi się, że z tego względu wszystkie nazwy są "ocenzurowane" ;p

mistrzyniF1

Wg mnie pikselowali alkohol, nawet ten w kieliszku Ayaza, ale to pewnie ze względów religijnych.

nunax4

Pijany Ayaz był przeuroczy <3 Albo jak Mete zapłacił, Ayaz się zorientował i mu podziękował i dodał, że Oyku też mu za wszystko dziękuję :D

ocenił(a) serial na 8
jagodajulia

hahahhahahaha więcej Ayaza, jakiegokolwiek <3 a w sumie dużo rzeczy tam cenzurują, ale sam alkohol faktycznie mógł być zasłonięty ze względów religijnych. chociaż sami Turcy nie wydają się być jakoś supet hiper religijni. to trochę dobrze, bo nie cierpię fanatyzmu ;)

mistrzyniF1

Dla mnie Ayaz mógłby być cały czas :D A we wczorajszym odcinku wycięli jedną scenkę Ayaz i Oyku, jak tańczyli...
Niby Turcja to świecki kraj, ale jest tam 98% muzułmanów i tam się podobno nie pije alkoholu, tym bardziej publicznie.

girl_with_tattoo

Świetna końcówka odcinka &lt;3 Oyku wreszcie poszła po rozum do głowy i dała "zielone światło"Ayazowi :D
Mete wkurzał jak nigdy.Natomiast scenki Burcu i Emre bardzo urokliwe .Między nimi też coś zaczyna się dziać...coś więcej niż przyjaźń :)
I znów trzeba czekać do poniedziałku...po takim zakończeniu będzie ciężko :/

girl_with_tattoo

i znooowu się szamoczą od początku xp

ocenił(a) serial na 7
girl_with_tattoo

ciekawe przez ile odcinków tak będzie ;d oby nie za długo bo zrobi się to niestety nudne ;c

bella93

też mam nadzieję, że w miarę szybko

girl_with_tattoo

Ja też mam taką nadzieję, aczkolwiek z drugiej strony to dopiero dwa odcinki męczarni.

jagodajulia

ale mam wrażenie, że jakoś poprzez te utarczki napięcie pomiędzy bohaterami padło, dopiero w magicznej szafie i w knajpce było znowu wyczuwalne

girl_with_tattoo

coś mi się zdaje,że już niedługo to napięcie znowu wzrośnie...

madzik_867

oo, skoro sam Ayaz się wypowiada, to nie śmiem wątpić xD

girl_with_tattoo

wiem,co mówię...a raczej piszę XD

girl_with_tattoo

Dla mnie nie ;) Tylko wg mnie Oyku obrała złą taktykę. Nie wiem dlaczego wkurza się na Ayaza skoro to sama nic nie powiedziała, gdy miała do tego okazję...

jagodajulia

true story, ale Ayaz tym zamknięciem jej drzwi przed nosem też się nie popisał. Choć winna Oyku :D

girl_with_tattoo

Ale to Oyku zaczęła, gdy po tej całej kolacji nic mu nie odpowiedziała tylko odeszła, więc wg mnie ja nawet Ayazowi się nie dziwię, że później zamknął jej drzwi przed nosem. Nie napisałam, że mi się to podobało, ale jestem w stanie zrozumieć Ayaza.

jagodajulia

dlatego napisałam że winna Oyku :)

ocenił(a) serial na 8
girl_with_tattoo

Cześć! Czy ktoś z Was wie o co chodzi w tej scenie? Oglądam na youtube sceny różne z serialu i chciałabym wiedziec co tak Ayaza wkurzylo. próbowałam z translatorem ale lipa :< https://youtu.be/AxBl851YawE

Inkes

to jest odc 20., więc odpowie Ci ktoś, kto zna turecki...

ocenił(a) serial na 8
girl_with_tattoo

Na to po cichu liczyłam.. ;) A Mama mówila "ucz sie tureckiego" to nie :D
Polak mądry po szkodzie ;)

Inkes

I tak na przyszłość, jeżeli pytasz o spoilery to załóż temat ze spoilerami, albo napisz w temacie ze spoilerami.

ocenił(a) serial na 7
Inkes

dzziiizas! wez takie sceny, aż się boję... chyba jakaś grubsza sprawa... nas to czeka za jakieś dwa tygodnie

bella93

ciiiii! nie chcę wiedzieć co jest w tej scenie, wyłączyłam jak zobaczyłam 20. odc xD

ocenił(a) serial na 7
girl_with_tattoo

ja włączyłam, przecież i tak nie zrozumiem za wiele xd

ocenił(a) serial na 1
Inkes

Poczytaj w opisach na Pulsie, ja oglądam i czytam do przodu:)

girl_with_tattoo

Ja jestem ciekawa co nasi zrobią kiedy zrównają się odcinki. U nas już zostało wyemitowane 10 odcinków, a u nich niedługo premiera 50.

JLaw

Z tego co wiem to narazie Puls kupił tylko 50 odcinków,a co dalej to nie wiadomo

madzik_867

Dokładnie. Najpierw niech skończą emisję tego, co zakupili, a później się okaże, czy będzie coś więcej.

jagodajulia

A wiadomo ile ogólnie ma być odcinków ?

JLaw

Wszystko zależy od oglądalności w Turcji z tego, co czytałam.

jagodajulia

Mam nadzieję,że zobaczymy u nas wszystkie odcinki aż do końca ale wszystko zależy od oglądalności.

madzik_867

ale by było jakby wyemitowali 50., ucięli w połowie i adios

girl_with_tattoo

Wtedy zostaje tylko nauka tureckiego :) Gdyby chociaż dodawali angielskie napisy to ok,ale jeśli nie to lipa

ocenił(a) serial na 8
madzik_867

kurcze, jak ja się napaliłam ostatnio, to przejrzalam wszystkie odcinki do 50 XD na moje szczęście rozumiem tylko evvet, a bywa tak, że sceny mają zupełnie inny oddźwięk niż by się wydalawo

ocenił(a) serial na 7
madzik_867

tak się nad tym zastanawiam i właściwie to dziwne, że wersja z napisami też została ściągnięta z youtube, np. takie wspaniałe stulecie też jest przecież z napisami i nikt się do tych wersji nie czepia...

bella93

Wg mnie tu bardziej chodzi o stację, więc pewnie Puls wystosował jakieś zastrzeżenia i dlatego zostały usunięte odcinki z yt.

ocenił(a) serial na 7
jagodajulia

no to wiem ;p chodzi mi o to, że czemu np tvp1 też nie ściągnęło tych odcinków wspaniałego stulecia, bo właściwie skoro tłumaczenie było dodawane do wersji z fox tureckiego to dziwne, że puls mogło zgłosić to jako naruszenie praw itp....

ocenił(a) serial na 1
JLaw

W Turcji teraz w sobotę będzie ostatnio odcinek pierwszej serii czyli 50 i kręcą już serię drugą pytanie tylko czy Puls to kupi

darjaa

nie wiem czy można gdzieś zobaczyć jak wygląda oglądalność? takie długie odcinki mogą temu nie sprzyjać ;/

girl_with_tattoo

ja nie wiem jak z oglądalnością, ale słyszałam że zyskał popularność w Polsce, gdzieś czytałam, jak znajdę, podrzucę linka

nunax4

No to mieliśmy już pijanego Ayaza,teraz kolej na nawaloną Oyku. Co to była za scena :D
I ten śpiew XD . Nie do wiary. Padłam jak oglądałam

ocenił(a) serial na 1
madzik_867

Nawalona Oyku to będzie dopiero jutro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones