serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Sfora

2002
1h
7,3 12 199
ocen
7,3 10 1 12199
Czterech przyjaciół z dzieciństwa pełniących różne funkcje publiczne, prowadzi śledztwo dotyczące warszawskiego bossa przestępczego Starewicza. Zobacz pełny opis
Sfora zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Przed laty czworo przyjaciół z warszawskiego osiedla zawiązało pakt i nazwało się "sforą". Obecnie "Duch" (Paweł Wilczak) i Olbrycht (Olaf Lubaszenko) są pracującymi razem policjantami, Nowicki (Radosław Pazura) prokuratorem, a Sulima (Marek Kalita) Komendantem Głównym Policji. Przyjaciele zaczynają badać działalność Starewicza (KrzysztofPrzed laty czworo przyjaciół z warszawskiego osiedla zawiązało pakt i nazwało się "sforą". Obecnie "Duch" (Paweł Wilczak) i Olbrycht (Olaf Lubaszenko) są pracującymi razem policjantami, Nowicki (Radosław Pazura) prokuratorem, a Sulima (Marek Kalita) Komendantem Głównym Policji. Przyjaciele zaczynają badać działalność Starewicza (Krzysztof Kolberger), szefa jednego z gangów. Sulima zostaje zastrzelony na zlecenie gangstera. Starewicz rozkazuje zabić również Olbrychta. Morderca popełnia jednak błąd i w zamachu ginie żona policjanta. Olbrycht nie wytrzymuje i podczas przesłuchania zabija podejrzanego, za co trafia do więzienia. Poznaje tam młodego hakera Pawła Lipskiego (Łukasz Garlicki). Ten wkrótce zostaje wypuszczony i zaczyna pracować dla Starewicza. Tymczasem "Duch" i Nowicki zdobywają zgodę na zwolnienie warunkowe Olbrychta. Przyjaciele chcą udowodnić Starewiczowi udział w praniu brudnych pieniędzy i zniszczyć jego interesy. Pomaga im młoda policjantka Nika (Karolina Gruszka).

na podstawie
Maciej Świerkocki (współpraca scenariuszowa)
studio
Studio D.T. Film s.c. (produkcja wykonawcza) / Telewizja Polska
tytuł oryg.
Sfora
inne tytuły
Zdjęcia były robione głównie w Warszawie, a także na przejściu granicznym w Słubicach i Cieszynie (Polska)
Serial był kręcony od 16 października 2001 roku do lutego 2002 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

jak oglądałem to z ojcem. To bez wątpienia serial mojego dzieciństwa. Mam do niego ogromny sentyment. Piosenka Gadowskiego z napisów końcowych do dziś jest jedną z moich ulubionych.

myślenie minę zanim cokolwiek powie? jak hamlet nad czaszką wypowiadający -być albo nie być, tylko że w zwyczajnych sytuacjach to dość komiczne.

Dobry serial sensacyjny

ocenił(a) serial na 8

dobrze sie oglada .Dobra rola Wilczaka .

Uwaga, gimbiaza zaniża stare filmy i seriale, bo im się nie podoba to niech oglądają se Pajt Bólla 2 i całą resztę syfu dalszego robionego komercyjnie na chama, co nic nie śmieszy a oni z wszystkiego się śmieją i niech nie oceniają i się niech nie udzielają.

jw.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones