PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35672}

Sfora

7,3 12 164
oceny
7,3 10 1 12164
Sfora
powrót do forum serialu Sfora

Dobry serial sensacyjny

ocenił(a) serial na 8

dobrze sie oglada .Dobra rola Wilczaka .

zychu93



czemu w większości scen aktor zastanawia się 5 minut, robi dziwną udającą myślenie minę zanim cokolwiek powie? jak hamlet nad czaszką wypowiadający -być albo nie być, tylko że w zwyczajnych sytuacjach to dość komiczne.

Mothyff

Odezwał się znawca.

Mowiacy_do_reki

gnom, troll z jamy powrócił, przepustka ze szpitala ty 'odważniaku za monitorkiem' ? hahaha

Mothyff

No jeszcze czekałem, aż ty powrócisz, aby znów wysysać z ciebie energię.

Mowiacy_do_reki

energia z gówna - to jest życie:)

Mothyff

Nawet tego nie widzisz, jak ja ciebie podpuszczam do wulgarnych zachowań.

Mowiacy_do_reki

z tą różnicą że ja się śmieję a ty płaczesz i płakuniasz na forum że ci trollowe wpisy blokują. hahhaha żenada.

Mothyff

Skoro tak twierdzisz? Masz prawo kłamać, ale to świadczy o tobie.

Mowiacy_do_reki

link jak płakuniasz jak zbite dziecko i kto tu kłamie trollu hahahhahahahah?
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Zemsty+ci%C4%85g+dalszy.,2323460?p age=3#post_13885472

Mothyff

Nie rozumiem. Przecież płacz to twoja domena. Więc o co halo?

Link, gdzie jesteś jechany przez wszystkich aż miło:
http://www.filmweb.pl/film/Furia-2014-683180/discussion/Si%C4%99+wzi%C4%99%C5%82 em+i+usmarka%C5%82em+na+ko%C5%84cu...,2584942

I jeszcze drugi temat:
http://www.filmweb.pl/film/Furia-2014-683180/discussion/%C5%BBydowska+obsada.,25 86403?page=6#post_13885312

Mam wklejać dalej? Wiesz, że tego jest dużo.

Mothyff

I kolejny temat:
http://www.filmweb.pl/film/Cud+purymowy-2000-32508/discussion/nawet+w+filmie+wie dz%C4%85+%C5%BCe+%C5%81KS+to+%C5%BCydy,2386997

Mothyff

I kolejny temat:
http://www.filmweb.pl/film/Hobbit%3A+Pustkowie+Smauga-2013-469867/discussion/sko ro+hobbit+to+prequel+w%C5%82adcy+pier%C5%9Bcieni+to+czemu+tytu%C5%82owy+hobbit+j est+du%C5%BCo+starszy+i+du%C5%BCo+wy%C5%BCszy,2436596

Mowiacy_do_reki

prawda zabolała, nerwy na wykończeniu, widzę szał, debilny piotrusiu.

Mothyff

Ciebie na pewno, skoro dałem linki do 4 twoich tematów.

Mowiacy_do_reki

ale gdzie ja płakuniam jak ty ?? ahhahaaa

Mothyff

A pisałem tak? Ja pisałem, że płaczesz w moich tematach. A w tych, co podałem, to jesteś jechany. Ale też tam płaczesz - np, że ktoś jest chamski wobec ciebie.

Mothyff

Kłania się czytanie i używanie mózgu.

Mowiacy_do_reki

znowu sam sobie odpisuje do siebie po 2-3 razy, zaorany, nerwy wykończone hahahaha piotruś debil zdechł.

Mothyff

Oho, po 200 raz, jak to pisałeś. Przynajmniej już nie kopiujesz, durniu.

Mowiacy_do_reki

jesteś w szale, odpisujesz sam do siebie po 2-3 razy, ale cię zaorałem marna ofiaro. śmiech z debila.

Mothyff

Pisz sobie dalej. Twoje słowa nie mają żadnego potwierdzenia. Jedynie mnie śmieszysz. Podałem 4 tematy i teraz jesteś desperatem.

Mowiacy_do_reki

chyba widać powyżej kto sam sobie odpisuje w szale po 2-3 razy, jesteś tylko głupi czy głupi i w dodatku ślepy? zaorany troll piotruś. nerwy wykończone.

Mothyff

Zgniotłem cię niemiłosiernie i to twój ból dupy. Jasne, że widać i to twój kolejny ból.

Mowiacy_do_reki

pokazałeś tylko swój szał po raz kolejny odpiszując w szale i nerwach po 2-3 razy sam do siebie, nieźle cię zaorałem ahhahahahahahahah ale szał.

Mothyff

Szał pokazujesz ty i twoje znikanie. To jak regenerowałeś energię?

Mowiacy_do_reki

24 na dobę tutaj siedzisz? brawo, nie do mnie pretensje tylko do swojej wsi i marnego życia. szał masz tylko i wyłącznie ty bo to nie ja odpisuję sobie sam po 2-3 razy hahahahah ale wykończony troll. nerwy puściły.

Mothyff

Nie, ale ty tak, co już nie raz udowodniłeś.

Oho, kolejny raz kompleks mieszczucha. Jak to fajnie, że sam sobie diagnozujesz problem. 2-3 razy? Naprawdę jest powód do wszczęcia alarmu. Hahaha, żenada.

Mowiacy_do_reki

tak to jest powód bo to pokazuje jak już jesteś zaorany i w jakim szale wypisujesz swoje brednie. Ale pisać tak sam do siebie po 2-3 razy to trochę bezsilne z twojej strony. Pozamiatałem cię trollu i tyle. Wykończyłeś się sam. hahaha

Mothyff

Zaorany? Tyś chyba naprawdę rolnik i stąd twój kompleks mieszczucha. Ale co mi do tego? Po co mi się zwierzasz? Nie masz czego robić? Aż taki nudny jesteś?

Mowiacy_do_reki

szał zniknął? już nie piszesz sam do siebie? ale nadal 24 na dobę komputer, nawet mi ciebie nie żal ułomny piotrusiu, jesteś zaorany. nerwy poszły.

Mothyff

Wolę do ciebie i o tobie. Mam z ciebie polew, a ty się ośmieszasz.

Mowiacy_do_reki

ale szał, jesteś zaorany tępy piotrusiu.

Mothyff

No to ci współczuje.

Mowiacy_do_reki

napisz jeszcze parę razy coś do siebie bo coś ci szał opadł.

Mothyff

Dojechałem cię i to cię boli najbardziej.

Mowiacy_do_reki

i co kiedy zaczynasz płakuniać i się żalić na forum że kolejna osoba cię dojechała trollu . ??

Mothyff

Zacznę płakać po twoim pogrzebie, dobra?

Mowiacy_do_reki

ty już gnijesz trollu z powodu braku życia, 24 na filmwebie.

Mothyff

Nie imponujesz mi, geju.

Mowiacy_do_reki

o a jednak 24 na dobę, marne życie, ale przypomnij mi kto zachwyca się nastoletnim owłosionym chłopcem wilczkiem? Ale wyszło na jaw jaka z ciebie gejoza, brrr rzygać się chce, tak się podniecać nastoletnimi chłopcami...bleee

Mothyff

Wysysam z ciebie energię i to cię boli. Musiałeś się zregenerować przez weekend. Może nawet gejowałeś się ze swoimi znajomymi gejami. Przynajmniej było ci przyjemnie.

Mowiacy_do_reki

przecież cały czas piszesz że to ty ssiesz, a kto ssie? gejoza! brawo! znowu podwójne zaprzeczenie samemu sobie.

Mothyff

No i brawo, tak łatwo cię sprowokować, a ty tak łatwo się dajesz. No ładnie. To takie proste.

Mowiacy_do_reki

cały czas sobie zaprzeczasz, to jest prowokowanie? to tylko czysta głupota która od ciebie bije od samego początku....żałosny typ.

Mothyff

Staraj się dalej, ale przecież wiesz, że nie robisz na mnie wrażenia. Wzbudzasz we mnie litość, ale tylko czasami.

Mowiacy_do_reki

żal mi ciebie smutny człowieku, staraj się w nieskończoność, nic mnie to nie rusza....

Mothyff

A teraz mi ciebie nie żal. Masz na to, na co zasłużyłeś.

Mowiacy_do_reki

każdy cię jedzie ale widzę że to lubisz...nawet mi ciebie nie żal.

Mothyff

Dziwne, bo nawet Jukatos za tobą przylazł.

Mowiacy_do_reki

Tak myślałem że znowu uciekniesz ale żeby aż na 4 dni to tego się nie spodziewałem..co tak się zaorało?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones