PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35672}

Sfora

7,3 12 186
ocen
7,3 10 1 12186
Sfora
powrót do forum serialu Sfora

Serialu nie widziałem, tylko film... i jednego nie zrozumiałem:
"Nika" miała jakiegoś tam brata, którego szukała... i niby najpierw ten hacker z "przeciwnej drużyny" miał być tym bratem (wiedział o bliźnlie i tez miał siostre, której szukał), ale potem ona się z nim przespała (co raczej wyklucza ich pokrewieństwa) i na koniec mówiła "braciszku" do Olbrychta (Olafa Lubaszenko) -co by wskazywało, że to on był jednak tym jej zaginionym bratem z przed lat... tylko skąd wtedy tamted hacker wiedział o bliźnie, wypadku itd? -Taki zbieg okoliczności? To wręcz niemożliwe!
Wytłumaczy mi to ktoś, kto widział serial? -Może tam ten wątek był rozwinięty!
Z góry DZIĘKUJĘ!!!!!

ocenił(a) serial na 7
Faworyt

W serialu, haker o którym mówisz, miał dysk Niki, otowrzył go po wielu próbach na hasło "starszy brat" tak mu przyszlo do łba bo zobaczył jej zdjecie i blizne na policzku. W tym HDD bylo jej foto. A zebybylo malo to Starewicz powiedzial mu ze nazywa sie Joasia tak jak jego siora no i masz Ci los... :) Olbrycht umowil ich na spotkanie blablabla i sie okazalo ze nie sa rodzenstwem wiec ten teges = no tak w skr. A czemu mowila do Olbrychta braciszku? bo sie polubili, rownie dobrze mogla mowic przyjacielu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones