PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35672}

Sfora

7,3 12 179
ocen
7,3 10 1 12179
Sfora
powrót do forum serialu Sfora

Pierwsze kilka odcinków oglądałem nawet z zaciekawieniem, ale jeszcze przed połową
serii zepsuło się i jakość spadała po równi pochyłej, aż do kulminacji w ostatnich dwóch
odcinkach, które były najgorsze. Podsumowując:
1. Treści w filmie było na kilkadziesiąt minut. Moim zdaniem nic się nie działo przez
większość czasu.
2. Akcje Sfory niby przemyślane i zapięte na ostatni guzik były raczej żałosne, min. jak to
wszystko wychodziło naszym bohaterom po ich myśli, np. jedna z ostatnich akcji
prześledzenia i analizy włączania do obiegu bankowego kwoty brudnych pieniędzy pod
nadzorem europejskiego guru mafii. Jak można śledząc jeden samochód dojść do
takich wniosków? Czy ci gangsterzy byli aż takimi debilami? Ich portret nakreślony w tym
filmie był zupełnie odwrotny. Mało mieli z rzeczywistego świata cwaniaków. Wycięci byli
prosto z ugrzecznionego klubu biznesowego.
3. Hakerskie sztuczki, min. włamywanie się metodą brute force na dysk ‘ekspertki’.
Scenazysta-rezyser zadbał w sumie o to, że hasło nie zostało odnalezione za pierwszym
razem, ale za trzecim chyba. Nasz haker namęczył się i nagłówkował zanim wpisał frazę-
frazes: Starszy Brat.
4. Patos blaszki zakopanej pod drzewem w chustce do nosa.

ocenił(a) serial na 4
kaszojad

ten serial to masakra jak Ekstradycja z resztą

MichaelTerran

Ekstradycja przy Sforze to ekstra klasa. Mnie rozwaliła akcja już w pierwszym odcinku. Więckiewicz pochyla się nad przodem auta, coś tam gmera i odchodzi. Widz z miejsca wie, podłożył bombę. A chłopaki policjanty super hero, nie wiedzą, Wilczak robi idiotyczną minę mówiąc: nie wiem, poczekamy. Żenada.

Bardzo kiepsko poobsadzane role. Starewicza to powinien zagrać Joachim Lamża, a nie Kolberger. Za to wysadzają Lamże w pierwszym odcinku a resztę drętwych aktorów gra dalej bandytów. Z całym szacunkiem dla pana Kolbergera, ale mi tutaj nie podpasował.

Wiecznie uśmiechnięta żona Olbrychta: pogrzeb, w łóżku, w kawiarni, w aucie, w kółko ten głupi uśmiech na twarzy i stękania przy każdej okazji. A jak smutna to wydaje mi się wręcz odwrotnie i widać, że sztuczny jest ten smutek.

ocenił(a) serial na 7
MichaelTerran

To idz oglądąc amerykanskie filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones