PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528992}

Sherlock

57 078
chce zobaczyć
8,0 21
ocen krytyków
Sherlock
powrót do forum serialu Sherlock

Nowy sezon.

użytkownik usunięty

Moim zdaniem zaczął się obiecująco. Polecam jednak, przed rozpoczęciem, przypomnieć sobie poprzednie odcinki, ja tego nie zrobiłem, co negatywnie odczuwałem przez cały pierwszy odcinek, trzeciej serii ;)

Jeśli tak dalej pójdzie to będzie to mój ulubiony sezon:)

A przypomnieć sobie warto, chyba że ktoś zna wszystkie odcinki na pamięć(jak ja)
;D;D;D;D;D

ocenił(a) serial na 9

Ja już nie zliczę ile razy oglądałam od nowa wszystkie odcinki ;) jeszcze przed premierą 3 serii obejrzałam Reichenbacha, przy którym ryczałam (nie pierwszy raz) jak głupia, a zaraz potem nowy odcinek i jak dla odmiany nie mogłam przestać się śmiać, aż mama zaniepokojona weszła do pokoju co się dzieje :DD dzień pełen emocji.
To mój drugi ulubiony odcinek i zdania nie zmienię ;)

mandyS

Obiecałam tego nie mówić ale mój brat też sie poryczał po 3 odcinku...a ja po nim..

ocenił(a) serial na 9
mandyS

Ja też oglądalam Reichenbacha. To mój pierwszy przypadek, kiedy oglądając film rozryczałam się. Co do 3 sezonu nie zawiodlam się. Zrobiło na mnie wrażenie i będzie wysoko w moim rankingu

ocenił(a) serial na 9
kapooha2

Haha, mój tata też miał szklane oczy jak mu pokazałam ten odcinek ale do niczego się nie przyznał ;D dziwne, mnie nawet ckliwe romansidła nie ruszają czy coś w podobie, a w tym odcinkiem mnie po prostu rozwalili..

ocenił(a) serial na 9
mandyS

Mam tak samo nawet na titanicu nie plakalam czym zaskarbilam sobie opinie znajomych ze jestem nieczula i w ogóle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones