PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621836}

Siła wyższa

5,9 2 624
oceny
5,9 10 1 2624
Siła wyższa
powrót do forum serialu Siła wyższa

Naprawdę przyjemny i lekki serial na niedzielny wieczór. Mam taką naturę, że po Grze o Tron,
Wikingach czy innych Spartakusach lubię sobie obejrzeć coś lżejszego, komediowego. Właśnie ten
serial bardzo mi się spodobał. Fajny sielski klimat, zakonnicy oddający przywary typowego Polaka;) i
do tego genialni aktorzy. Troszkę denerwował mnie buddyjski mnich- zachowywał się jakby był nie z
Tybetu a z kosmosu. Reszta zdecydowanie na plus. Dlaczego średnia Blondynka ma 3 serie, czemu
Dom nad rozlewiskiem ma 4 serie, natomiast bardzo dobrą Siłę Wyższą zakończono po jednym
sezonie. Naprawdę nie rozumiem. A co do Domu nad Rozlewiskiem to dla mnie naprawdę fenomen.
Zero realizmu, oderwane od życia problemy, fabuła przy której telenowela brazylijska to dzieło sztuki.
Wszystko w tym niemal jest złe lub średnie a i tak robią serię za serią..

ocenił(a) serial na 8
TomasT

Zgadzam się Twoją wypowiedzią, i podobnie było z serialem Przystań też mogła by być druga seria i nic . Apeluje do reżyserów zastanówcie sie nad nakręceniem drugiej serii.

ona1111

Patrząc na ocenę serialu ( < 6 / 10 ) mógł się wysunąć błędny wniosek. Ale, na filmwebie tak już jest -> opłacane komentarze szkalujące Polskę i Polaków, minusowanie dobrych filmów, seriali, plusowanie filmów reżyserów pokroju lesbijki i żydówki holland.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones