PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36556}
7,3 14 133
oceny
7,3 10 1 14133
6,8 5
ocen krytyków
Siedem życzeń
powrót do forum serialu Siedem życzeń

jaki jest wasz ulubiony odcinek, ulubione sceny ? oglądałem ten serial tysiące razy i do tej pory padam ze śmiechu jak dariusz mówi do nauczyciela 'niech pan nam opowie o liczyrzepie' :D

5kl

Też oglądałam serial kilka razy i wszystkie odcinki są fajne, ale chyba najbardziej lubię ten, w którym mama Darka ma imieniny. A jedną z moich ulubionych scen jest jak Darek odpowiada na lekcji, w obecności panów z kuratorium, że ziemia jest płaskim dyskiem...

ocenił(a) serial na 9
5kl

..."słońce mózg ci wypaliło?!....
albo matka Darka:..." Jezus Maria"... itp. itd.

5kl

Ulubiony to jak Darek chciał być dorosły (według mnie najbardziej zabawny) i ten pierwszy jak Darek znalazł kota. W ostatnim zawsze szkoda mi było tego Darka jak płakał kiedy kot zamienił się w człowieka i nie mógł znaleźć tej dziewczyny

olka963

Odcinek jak Rademenes zamienil Darka w doroslego był mega :D

ocenił(a) serial na 8
5kl

A ja lubię egipskiego rocka. 'Szumią mumie na gór szczycie, szumią sobie w dal...' Zestawienie jest tak surrealistyczne, że mogę słuchać i oglądać w kółko - i nigdy mi się nie nudzi.
No i przez x lat nie mogłam zrozumieć ze słuchu linijki
Siedzi ibis na gałęzi
Coś mu w piersi gra i rzęzi
Oczywiście wtedy jeszcze nie miałam netu. Z tego, co słyszałam w tym fragmencie, można by złożyć cały słownik. Głównie, że ktoś mu coś <zwędził>. Ale co? :)

5kl

Chyba jednak najbardziej wzruszająca dla mnie jest scena, kiedy Senemedar wchodzi do mieszkania, i odzywa się głosem Rademenesa - i Darek to słyszy...i się uśmiecha, albo jak Darek wypowiada ostatnie życzenie...Tak...Chcę żebyś się znowu stał człowiekiem... A piosenka to też z 7 odcinka - Nie mam już nic

ocenił(a) serial na 8
mariusz_technik

w serialu widać i słychać, że przyłożył tu rękę Maciej Zembaty. a co do ulubionych scen to pewnie ta z Czerwonym Kapturkiem w telefonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones