PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735521}

Missing Noir M

Sil-jong-neu-wa-leu M
8,1 148
ocen
8,1 10 1 148
Sil jong neu wa leu M
powrót do forum serialu Sil-jong-neu-wa-leu M

W końcu coś w moim typie-mroczny kryminał/thriller z wciągającymi zagadkami i ciekawymi głównymi bohaterami. Na razi oceniam dramę na 8, jednak mam przeczucie, że moja ocena z biegiem odcinków wzrośnie :) polecam drame!

ocenił(a) serial na 9
Baby_Black27

Jestem po 6 odcinkach i jest równie świetnie co po pierwszych dwóch, dla mnie mocne 9 na razie, oby tak było do końca sezonu ;)

ocenił(a) serial na 10
corialote

powiedz mi gdzie oglądasz bo jestem ciekawa następnych, a na ojej stronce dopiero 2 wyszły :/

ocenił(a) serial na 9
Baby_Black27

Możesz sobie ściągnąć, a jak nie chcesz ściągać to na viki są wszystkie odcinki (z pl napisami też) tylko trzeba obejść jakoś :)

ocenił(a) serial na 10
corialote

znalazłam na cho_miku, ale tylko z napisami bez korekty :/

ocenił(a) serial na 9
Baby_Black27

Jak jest z polskimi to nie wiem, ale angielskie napisy są łatwo dostępne;) Spróbuj na viki, tam z tego co wiem są dobre napisy pl.

ocenił(a) serial na 10
corialote

ok poszukam angielskich :) dzieki

ocenił(a) serial na 9
Baby_Black27

Polskie napisy są na forum Baka Fansubs. Wydaje mi się, że u nich serial przetłumaczony jest do 9. odcinka.
Z Viki można ściągnąć napisy, ale później trzeba się bawić w dopasowywanie. Chyba, że się znajdzie odpowiedni raw.

ocenił(a) serial na 10
Eriu

Już mam :) jestem na 8odc. Dzięki za wiad, pozdrawiam!

Baby_Black27

Witam!Interesuje mnie ten serial,ale nie znam tej strony viki.Mógłby ktoś konkretnie napisać jak obejrzeć ten serial bo szukałem,ale kiepsko z dostępnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones