PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87960}

Simpsonowie

The Simpsons
8,0 78 117
ocen
8,0 10 1 78117
8,5 17
ocen krytyków
Simpsonowie
powrót do forum serialu Simpsonowie

Ten serial ukazuje prawdziwe społeczeństwo, nie takie, jakie jest w wiadomościach. Parodie, nawiązania, po prostu "the best"! Być może niektórzy powiedzą: "Co za szajs!", "WTF?", "Nie ogarniam tego żalu.". Ale to w końcu 23, a może 25 lat historii. To nie może odejść ot tak!

AdiXXX

W Polsce jest taki stereotyp o Simpsonach, że to jakaś durna amerykańska komedyjka. Pełno ludzi nawet nie oglądało Simpsonów, ale od razu mówią, że to idiotyzm. A prawda jest taka, że to jeden z mądrzejszych amerykańskich seriali komediowych, a humor nie do końca jest taki "tępy" (wiele osób narzeka na to, że "ktoś obrywa i to ma być śmieszne") - po pierwsze, to nie jest takie obrywanie ale "śmiechu warte", po drugie - tak, mnie śmieszy jak Homer znowu sobie w idiotyczny sposób coś zrobi, po trzecie - śmieszna bardziej w tym jest głupota Homera, niż sam fakt, że ktoś oberwał). Nie rozumiem, skąd taki stereotyp o Simpsonach w Polsce.

chris2043

Naprawdę w Polsce jest taki stereotyp? Sam też nie znałem Simpsonów dopóki nie obejrzałem filmu. Potem zacząłem oglądać serial. Żałuję, że tak późno się zapoznałem z serialem, bo uważam, że jest genialny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones