Skazana (2021)
Skazana: Sezon 1 Skazana Sezon 1, Odcinek 8
Odcinek Skazana (2021)

Odcinek 8

44m
7,6 416
ocen
7,6 10 1 416
Skazana
powrót do forum s1e8

Zakończenie

ocenił(a) serial na 8

Serial jest wciągający. Na wszystkie odcinki czekałam niecierpliwie. Jedne lepsze, inne trochę słabsze. Ale końcówka?! Co to było? Nie podobało mi się w ogóle. I co teraz będzie? Kulesza weźmie winę na siebie za zastrzelenie Pawła? Bo jednak drania zabijesz a za człowieka idziesz siedzieć. Trochę wieje sztampą. Czy nie ciekawsze byłoby gdyby jednak udało im się uciec? Byłaby wtedy płaszczyzna ich poszukiwania, druga płaszczyzna odkrywania jego prawdziwej twarzy przez Hanię i trzecia więzienia. Kulesza w zasadzie mogłaby tam zostać.
Myślę też, że jest ktoś jeszcze, jakiś boss co bierze pieniądze za te wywożone dziewczyny. Zasugerowała mi to rozmowa Pawła z tym kolesiem co porwał Izę czy jak jej tam było.Mam nadzieję, że kolejny sezon będzie równie dobry, choć po takim zakończeniu nie obiecuję sobie wiele.

ocenił(a) serial na 8
szogunia

Nie miała przypadkiem dyktafonu w kieszeni ?

ocenił(a) serial na 8
Naczelny_Komentator

Miala. Plan od początku byl taki ze ona miala sprowokować Pawla a Cedro mial ja asekurowC, ale Cedra wewnetrzni zatrzymali

szogunia

Chyłka lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones