PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490455}

Skip Beat!

7,8 1 769
ocen
7,8 10 1 1769
Skip Beat
powrót do forum serialu Skip Beat!

Mam pytanie czy bedzie następna seria czy cos bo bardzo chcialabym zobaczyc co wydarzy sie dalej...po obejrzeniu 25 odcinka czuje straszny niedosyt bo w sumie co to bylo za zakończenie...zupelnie bez sensu...

ocenił(a) serial na 9
Asik_san

Moim zdaniem to nadal będą wychodziły odcinki- w końcu nie wyjaśniło się za dużo. W końcu mangi jest naprawdę dużo... i nadal wydają xD Ze względów finansowych też się opłaca(całkiem duża oglądalność) więc zapewne będzie druga seria i to całkiem niedługo. Musimy być cierpliwi:))

ocenił(a) serial na 10
Yuzuki

mam nadzieje,że szybko wyjdzie ta druga seria,bo strasznie sie wciągnełam w to anime...

ocenił(a) serial na 6
Asik_san

Oj ja również czekam z niecierpliwością na kolejną serię :) jeżeli ktoś mniej więcej będzie wiedział kiedy takowa powstanie, to niech da znać :D:D

Taladriele

słyszałam, że niestety dopiero tak gdzieś za rok wyjdzie druga seria;/ pocieszeniem jest to, że jest ona faktycznie planowana, podczas gdy inne anime kończą się z niedopowiedzeniami, mangi na których bazie powstały jest dużo, a o kolejnych seriach ni słychu. tak więc cieszmy się, a ten rok oczekiwania mam nadzieje, że szybko przeleci. pozdrawiam wszystkich fanów "skip beat!"!

ocenił(a) serial na 10
ana_93

ja tez myślę, że będzie.
Jak manga jest to niech i anime zrobią. ^^

ocenił(a) serial na 10
mrsleo

też mam taką nadzieję :)
już się doczekać nie mogę ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones