PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121831}

Spider-Man

7,8 14 914
ocen
7,8 10 1 14914
6,5 6
ocen krytyków
Spider Man
powrót do forum serialu Spider-Man

Nie bylo bata- kazdy odcinek emitowany na tvp2 jak sie nie mylę ok. godz 15 (nie pamiętam tylko czy Spiderman był emitowany codziennie) musiałem nagrywać na vhs. jak w szkole bylem (chyba w zerowce) to mama mi nagrywała:) ta bajka biła wszystkie inne:) ta początkowa muzyczka byla po prostu... ach, całe dzieciństwo staje mi przed oczami:) Szkoda tylko ze krotkie takie były te odcinki. ostatnio nawet widzialem w empiku na dvd po 3 odcinki. Heh mam juz 6 odcinków:) tylko zamiast dubbingu jest lektor... niestety...
Ale i tak jest super:)

ocenił(a) serial na 8
R_filmweb

Zgadzam się z Tobą! To również była najlepsza bajka mojego dzieciństwa, tylko ja oglądałam ją z dubbingiem i na Fox Kids (teraz Jetix). Była w godzinach wieczornych, chyba codziennie. Dziś już chyba nie robią tak świetnych bajek.

użytkownik usunięty
R_filmweb

zgadza się to była dopiero bajka
szalałem na punkcie tej bajki, kupowałem zabawki, kolorowanki i takie tam
szkoda że teraz takich nie robią. ostatnio sobie odświeżyłem wszystkie odcinki i bardzo wielu rzeczy nie pamiętałem, normalnie jakbym oglądał pierwszy raz ten serial
klasa

ocenił(a) serial na 9

Ja tak samo z torrenta ściągnołem wszystkie 5 serii niestety po angielsku ale przynajmniej da się obejrzeć. Mogli zrobić też 6 serię bo nie wiadomo czy w końcu odnalazł Mary Jane czy nie. 5 seria się kończy jak on wyrusza z tą babką w przestrzeń czy jakoś tak.

ocenił(a) serial na 10
ricco90

Rowniez jest to bajka mojego dziecinstwa :)
Ogladnalem wszystkie odcinki po kilka razy. Tez mam wszystkie odcinki,co prawda po ang. Ale i tak znam wszystko na pamiec ;)
Pozdrawiam fanow bajki :)

ero4

Witam

Oglądałem "Spidermana" jak chodziłem do podstawówki. Było to około 15 lat temu. Pamiętam że był puszczany na TVP2, chyba o godz 15:00. Jedna z najlepszych kreskówek jakie oglądałem. W tym samym czasie "dwójka" puszczała także "Batmana' i chyba także taką bajkę pt. "Sylvain" (tzn. w inny dzień tygodnia, ale też o 15:00). To dopiero były czasy. Nie mogłem doczekać się kolejnego odcinka. A pamiętacie takie kreskówki jak "Tajemnicze złote miasta" czy "Anette"? Czy je też oglądaliście?
Dziś mam 27 lat (ale ten czas leci), ale nie wstydzę się przyznać że z chęcią przypomniałbym sobie te kreskówki. Ale chyba jest to marzenie ściętej głowy, bo telewizja raczej nie wznowi ich emisji... Szkoda gadać co się stało z publiczną telewizją. To co teraz puszcza można spokojnie określić jako TOTALNE DNO.

Pozdrawiam wszystkich fanów wspomnianych przeze mnie kreskówek

Latajacy_Szkot

A przecież były także takie bajki jak "Conan" (Conan - ma wichru moc, Conan - ramię ma jak stal; pamiętam nawet piosenkę, która leciała na początku...), "Wojownicze żółwie ninja" czy "He-Man". Nie ma co, kiedyś w telewizji puszczano naprawdę niezłe kreskówki

Latajacy_Szkot

Pamiętam Anette, Tajemnicze złote miasta, Robocopa (to na lublinie leciało), Akademię policyjną, batmana, ale He-Mana to tylko wiem że oglądałem - kompletnie nie pamiętam o czym to było :P Aż się łezka w oku kręci jak ktoś to wspomina :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones