PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862353}
plakat filmu Sprzątaczka

Sprzątaczka

Maid
7,7 25 943
oceny
7,7 10 1 25943
5 496
chce zobaczyć
7,6 5
ocen krytyków
Sprzątaczka
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    za 34 zł


Inspirację dla serialu "Sprzątaczka" stanowiły wspomnienia Stephanie Land zatytułowane "Sprzątaczka. Jak przeżyć w Ameryce, będąc samotną matką pracującą za grosze", które trafiły na listę bestsellerów "New York Timesa". Jego główną bohaterką jest Alex - samotna matka, która po odejściu od przemocowego partnera podejmuje się pracy jakoInspirację dla serialu "Sprzątaczka" stanowiły wspomnienia Stephanie Land zatytułowane "Sprzątaczka. Jak przeżyć w Ameryce, będąc samotną matką pracującą za grosze", które trafiły na listę bestsellerów "New York Timesa". Jego główną bohaterką jest Alex - samotna matka, która po odejściu od przemocowego partnera podejmuje się pracy jako sprzątaczka w cudzych mieszkaniach. Ledwo wiążąc koniec z końcem i z trudem unikając bezdomności, Alex chce zapewnić lepsze życie swojej córce, Maddy. Przedstawiony z perspektywy zdesperowanej, lecz zdeterminowanej kobiety serial nakreśla wzruszający, brutalnie szczery, inspirujący, a czasami zabawny portret matki, która gotowa jest pokonać wszelkie trudności.

Sprzątaczka
Zwiastun nr 1 (polski)
Sprzątaczka
Teaser nr 1
nr 1 (polski) 2021-09-14T17:51:01 https://fwcdn.pl/webv/88/84/58884/58884.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/153/862353/Sprzataczka___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm
Sprzątaczka zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

na podstawie
Stephanie Land (autobiografia)
dystrybucja
Netflix
studio
John Wells Productions (produkcja) / Warner Bros. Television
tytuł oryg.
Maid
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.