PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741023}
7,9 735
ocen
7,9 10 1 735
Steins Gate 0
powrót do forum serialu Steins;Gate 0

Skończyłem niedawno wersję bez "0", wszystko zostało zakończone ładną klamrą, 100% happy ending, więc nie wiem czy jest sens oglądać wariację pod tytułem "co by było gdyby". Zwłaszcza, że sporo lat minęło do czasu wydania sequela i anime może nie być już tak udane. Poza tym, szkoda Christiny ;p

AgraelRaelag

Osoby które grały w gierkę pisały, że jeśli studio to dobrze poprowadzi to może nawet przebić poprzednika.

ocenił(a) serial na 9
AgraelRaelag

Powstał alternatywny ostatni odcinek, który jest tym kanonicznym i osobiście bardziej mnie przekonuje niż oryginalny. Poza tym to Stein's gate, więc oba odcinki mogą być różnymi liniami czasu.

AgraelRaelag

Steins;gate 0 to nie jest wariacja "co by było gdyby", ponieważ wydarzenia z niego umożliwiają zajście happy endingu w pierwszym sezonie. Pamięta pan moment w którym Okabe poddaje się i nie chce próbować uratować kurisu? W tamtym momencie dostaje od siebie z przyszłości d-maila i własnie ten Okabe z przyszlości jest głównym protagonistą steins;gate 0, tym któremu nie udało się uratować kurisu i się poddał, ale jednak uratował ją d-mailem o tym własnie jest fabuła drugiego sezonu. Mam nadzieje, że wystarczająco jasno to opisałem :P

Tutaj opis po angielsku, który dokładnie opisuje o co chodzi:
The dark untold story of Steins;Gate that leads with the eccentric mad scientist Okabe, struggling to recover from a failed attempt at rescuing Kurisu. He decides to give up and abandons his lively scientist alter ego, in pursuit to forget the past. When all seems to be normal, he is seemingly pulled back into the past by meeting an acquaintance of Kurisu, who tells him that they have begun testing a device that stores the memory of a human and creates a simulation of them with their characteristics and personalities. Okabe begins testing and finds out that the simulation of Kurisu has brought back anguish and some new unexpected tragedies.
Zero is a side story that explores events from the Beta Attractor Field’s future that contribute in making the end of the original story possible.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones