Stranger Things
powrót do forum 3 sezonu

Najgorszy sezon jak do pory. Słaby scenariusz, ale dobrze oddany klimat lat 80tych

ocenił(a) serial na 1
Bruce_Lee

ok, spoko, ja przekornie dałem 1/10 bo poczułem potrzebę zaniżenia ogólnej oceny, taki ze mnie ch...j

ocenił(a) serial na 7
czubacki_j

Niestety również muszę się zgodzić ,że to był najsłabszy sezon. Skupili się na efektach specjalnych,akcji jak w filmach dawnych sensacyjnych , widać ,że kasa poszła gigantyczna . Niestety serial stracił swoją magię . Było wiele wymuszonych bezsensownych scen. Był do bólu przewidywalny. Do samego końca . Jestem zawiedziony. A ta scena po napisach. Mega mega źle wróży...

ocenił(a) serial na 9
rupin

Tak wszystko w 03 na sile, jedynie klimat 01 i 03 był w scenie wizyty 11 w mallu i na basenie z Billim reszta to wyciskanie 01 i 02

czubacki_j

pomyliłeś seriale b.dobry uważam że najlepszy z 3 ,owszem mieli na pewno większy budzet od poprzednich ,ale to perełka dla ludzi którzy w tam tych latach przeżywali swoja młodość

ocenił(a) serial na 7
slawek05

Perełka to nie wszystko. 3cibsezon to serialowa wydmuszka bez głębi. To że czujesz sentyment nic tu nie zmienia

ocenił(a) serial na 8
czubacki_j

"Słaby scenariusz, ale dobrze oddany klimat lat 80tych"
No i za to właśnie ludzie pokochali ten serial.

ocenił(a) serial na 7
McGyverPL

Oj ja pokochałem ten serial nie tylko za klimat, ale za tajemnice, połączenie powagi i komedii i umiejętne pomieszanie klasycznych gatunków. Dodanie burger Kingów, cofa coli i ubrań to za mało

ocenił(a) serial na 9
czubacki_j

Dokładnie, mam podobne odczucia. Wybuchające szczury i rozłażąca się paskudna maź nie zachęca do obejrzenia kolejnych odcinków...

ocenił(a) serial na 8
missaaliyah

za delikatny zoladek?

ocenił(a) serial na 7
FireJach

Nie o żołądek pewnie chodzi a o sens. Gore ma sens wtedy gdy siedzi z innymi elementami, tu jest po prostu efektem specjalnym śmiesznym, a nie groźnym czy obrzydliwym

ocenił(a) serial na 9
missaaliyah

za młody jesteś żeby pamiętać VHSy i the blob, to puszczenie oczka dla fanów kina niskobudżetowego lat 80.

ocenił(a) serial na 9
czubacki_j

Tak tylko klimat był ok. Reszta to jechanie na popularności 1-2. I te pseudo żarciki między matka Willa a Hopperem oraz ich nadekspresyjna gra.

ocenił(a) serial na 8
czubacki_j

Jest absolutnie najlepszy. Kolorystyka i przeniesienie akcji na lato to był świetny pomysł, a bohaterowie tutaj świetnie się rozwijają tak samo jak relację między nimi.

ocenił(a) serial na 7
FilmLord

O i akurat z tymi dwoma argumentami się zgodzę. Lato świetnie siedzi, bohaterowie są też rozbudowani. Ale @filmlord czy ty nie widzisz że scenariusz jest tylko kolażem zapożyczeń i cytatów i niczym więcej? Sam osobiście jestem fanem kina postmodernistycznego, ale zrobionego dobrze, a tutaj jest tylko wydmuszka i forma bez treści.

czubacki_j

Jak dla mnie to najlepszy sezon !

ocenił(a) serial na 7
martabogdanik

Argumenty jakieś?

czubacki_j

Hmm po prostu dla mnie było najwięcej akcji, humoru, obcy wyglądał genialnie jak na serial. Dzieci mniej irytujące bo starsze. Zazwyczaj w serialach jest tak że kolejne są gorsze tak jak Wikingowie. Ale każdy ma swoje zdanie .

czubacki_j

ja kocham kolor czarny, Ty dajmy przyklad bialy, i wez to argumentuj XD

czubacki_j

Według mnie sezon 3 był najlepszy a jak coś co się. Nie podoba to porostu nie oglądaj

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
Piotr_Mankowski

To jest najlepszy sezon

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
czubacki_j

Nie słuchajcie go, w dupie sie już zaczyna przewracać

ocenił(a) serial na 7
pawelkostomloty

@pawelkostomloty dzięki za wnoszący coś komentarz. Super argumenty, już czuje się przekonany... moja dupa też.

ocenił(a) serial na 10
czubacki_j

Chcesz argumenty? Dobry scenariusz, dobry sezon jak do tej pory xD

ocenił(a) serial na 7
pawelkostomloty

na takim miernym poziomie nie będziemy rozmawiać

ocenił(a) serial na 10
czubacki_j

Przecież sam nim jesteś, zerem bez argumentów. Dzieciakiem z dostępem do neostrady

czubacki_j

Jak 3 sezon był bylejaki to 2 to kompletna kaszana absurd goni absurd. Najpierw sue te psy nie da zabić karabinem potem już daje, Najpierw ciepło nie działa potem działa. Pies karmiony batonikiem itp itd dno. A ja myślałem że szadź 2 ma dziury. A to jeszcze gorsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones