Mowa oczywiście o trzecim sezonie, bo pierwsze dwa były fenomalne. Ale to co zaprezentowali na końcu to jakieś nieporozumienie. Nie wiadomo czy miał to być sitcom czy slasher horror, wyszła jedna wielka kupa g.wna, coś jak ten potwór będący naczelnym antagonistą. Brak klimatu, wymuszony humor wciskany na siłę, mizerny...
więcejJestem na bodajże 6 odcinku tego 3 sezonu i chyba tego niedokończę.
Nie będę się rozwodził dlaczego bo szkoda czasu.
Mam wrażenie że Netflix znowu przemyca nam wątek "poprawności" obyczajowej w swoim stylu.
Zaczynam odbierać że Max przejawia zachowania lesbijskie. Mocno się zbliżyła do 11. Zaczyna ją przekonywać...