Szadź
powrót do forum 1 sezonu

Byłem nastawiony sceptycznie ale serial wciągnął prawie od samego początku..Sthur mile zaskoczył..I mimo kilku detali to nie był stracony czas. Polecam!

ocenił(a) serial na 8
laslooo

Również Polecam.Jeden z lepszych polskich seriali jakie ostatnio oglądałem.Serial ma tylko 7 odcinków,więc akcja dość szybko się toczy,nie ma zbędnej gadaniny.A Stuhr jako psychopata naprawdę świetny,bardzo dobrze wcielił się w swoją role.

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

po drugim odcinku totalnie mnie wciągnęło, Stuhr i Popławska to świetni antagoniści

ocenił(a) serial na 10
lexylexy

Na początku nie byłam przekonana, że to będzie dobra produkcja, ale ostatecznie nie czuję się zawiedziona, jest super

ocenił(a) serial na 10
lexylexy

Noo... super wyszło. Mam nadzieję, że trzeci sezon będzie równie dobry co poprzednie dwa.

lexylexy

Antagonistą jest jedynie Stuhr, a raczej jego postać. Postać Poplawskiej to protagonistka.

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

Też mi się bardzo podoba, cieszę się, ze się zdecydowali na kolejne sezony, a nie poprzestali na tych 7 odcinkach.

ocenił(a) serial na 10
revelinek89

Nie wiesz może ile odcinków będzie miał trzeci sezon?

ocenił(a) serial na 9
laslooo

No mnie Maciek Stuhr nie zaskoczył - jest świetnym aktorem. Jako psychopata wypadł genialnie.

ocenił(a) serial na 10
koytek_2


u mnie to samo chociąż w sumie już w pierwszym odcinku mi się serial spodobał, Stuhra w takim wydaniu jeszcze nie widzialam

ocenił(a) serial na 10
crystal001

ja się wciągnąłem od drugiego, a potem to już odliczałem dni do kolejnych odcinków ;) spoko jest

ocenił(a) serial na 10
mozaikwladymir

książka była super, miałem duże oczekiwania co do serialu i się ne zawiodlem, jest troche zmian ale to akurat wyszło na plus

ocenił(a) serial na 9
waldiklecki

Nawet nie wiedziałam, ze jakaś książka, na pewno przeczytam w oczekiwaniu na 3 sezon ;)

ernestina90

Jest książka, na motywach której powstał serial, nie jest to ekranizacja 1:1

ocenił(a) serial na 9
waldiklecki

Nie wiedziałem że jest książka, na podstawie której nakręcono ten serial. Chętnie po nią sięgnę. Kto ją napisał?

ocenił(a) serial na 10
koytek_2

Napisał ją Igor Brejdygant - ja tez jej jeszcze nie czytałam, ale chętnie po nią sięgnę.

ocenił(a) serial na 9
mozaikwladymir

Też tak zwykle mam z serialami, dlatego najczęściej aż jest kilka odcinków na playerze i odglądam ciągiem ;) Bo żal się odrywać ;)

ocenił(a) serial na 8
laslooo

Mi się podoba, póki co po 2 sezonach czekam na więcej. Mam nadzieję, że długo to nie potrwa i już na jesieni ruszy

ocenił(a) serial na 8
laslooo

Bardzo mi się podobały te dwa sezony, czekam z niecierpliwością na trzeci. Mam nadzieję, że będzie jeszcze w tym roku.

ocenił(a) serial na 10
katarzynamakatar_fw

ja obejrzałam pierwszy sezon długo po premierze a na drugi nie mogłam się doczekac :D i sie nie zawiodłam

ocenił(a) serial na 9
zuzawu

A wiadomo coś kiedy będzie trzeci sezon? Jest szansa, że ruszy jesienią? Byłoby idealnie ;)

ocenił(a) serial na 10
laslooo

dobrze się ogląda ten serial, niedawno przekonałam się do polskich kryminalnych produkcji i to głównie dzięki Szadzi

ocenił(a) serial na 10
marionka23w

ten serial jest dowodem na to że umiemy robić dobre polskie seriale, lubię Popławską, to jedna z fajniejszych aktorek, zawsze sobie radzi doskonale z rolami

ocenił(a) serial na 10
laslooo

to nie byl stracony czas, historia była bardzo ciekawa, fajna rola Popławskiej, uwielbiam ją

ocenił(a) serial na 10
Agatannna_filmweb


Cieszę się, ze to właśnie Stuhr został wybrany do tej roli, może nie jestem jego wielkim fanem ale w tym serialu świetnie sobie poradził

ocenił(a) serial na 10
laslooo

też na początku myślałam że to nie dla mnie ale potem już było coraz lepiej i lepiej a na drugi sezon nie mogłam sie doczekać tak jak teraz na trzeci

ocenił(a) serial na 10
laslooo

też na początku myślałam że to nie dla mnie ale potem już było coraz lepiej i lepiej a na drugi sezon nie mogłam sie doczekać tak jak teraz na trzeci

ocenił(a) serial na 9
laslooo

To prawda, nie jest to oczywista rola dla Stuhra, ale sprawdził się

ocenił(a) serial na 9
laslooo

Też mnie serial zaskoczył. Jakoś nie byłem fanem polskich produkcji, ale trzeba przyznac, że Player robi to dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones