PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842185}
plakat filmu Szadź

Szadź

7,0 20 536
ocen
7,0 10 1 20536
4,7 3
oceny krytyków
Szadź

Siedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle. W tej opowieści zagadki nie stanowi jednak tożsamość mordercy, a motywy jego działania. Co łączy sprawcę z komisarz prowadzącą śledztwo? Dlaczego wszystkie ofiary to głęboko wierzące młode dziewczyny? Wyścig z czasem trwa. Czy komisarz Polkowska trafi na ślad mordercy i zapobiegnieSiedmioodcinkowy thriller z wątkiem kryminalnym w tle. W tej opowieści zagadki nie stanowi jednak tożsamość mordercy, a motywy jego działania. Co łączy sprawcę z komisarz prowadzącą śledztwo? Dlaczego wszystkie ofiary to głęboko wierzące młode dziewczyny? Wyścig z czasem trwa. Czy komisarz Polkowska trafi na ślad mordercy i zapobiegnie kolejnym zbrodniom? Każdy odcinek odkryje przed widzami część prawdy o tym, co łączy policjantkę z Piotrem Wolnickim (Maciej Stuhr) – religioznawcą, pozornie wzorowym mężem i ojcem, który w okrutny sposób pozbawia życia swoje ofiary!

Szadź
Spot nr 2
Szadź
Spot nr 1 0:30
nr 2 2021-05-17T13:56:56 https://fwcdn.pl/webv/73/90/57390/57390.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/85/842185/SZADZ_60_ogladaj_tylko.vp9.1080p.webm
Szadź zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

na podstawie
Igor Brejdygant (powieść)
dystrybucja
Player
studio
Akson Studio (produkcja wykonawcza) / TVN
tytuł oryg.
Szadź
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.