PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 067
ocen
7,1 10 1 36067
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Jestem na 9 odcinku i troszkę się zawiodłem. Czy ten serial wraz z następnymi sezonami wskakuje na wyższy poziom czy dalej jest taki sam jak na 1 sezonie? Szczerze powiedziawszy coraz ciężej mi się to ogląda...

użytkownik usunięty
theart

Nie no, teraz to już całkowicie rozjechałeś mnie na łopatki, hehe...
Jesteś do tego stopnia śmieszny, że już PRAWIE zabawny, a to z kolei byłoby twoją największą zaletą!! :-D
Także staraj się jeszcze bardziej, staraj może coś z tego kiedyś wyjdzie, kto wie...
Najlepsze było to gdy jakiś skończony hipokryta(ciekawe kto...na pewno ja!!) napisał najpierw "to serial dla pustogłowych małolatów" by następnie "dyskusyjnie" w poście odpowiadającym powołać się na "smak" oraz "kulturę"...
Nie wspominając już przecież wcale o tym, iż "smak" jest kolejną rzeczą, która jest w 100% kwestią indywidualną każdego z osobna. No ale to przecież niemożliwe, bo nie istnieje nic takiego jak gust!!
Tak wiec idąc dalej tym tokiem rozumowania, jeżeli się komuś podobają szczupłe dziewczyny, to znak, że jest chory psychicznie!! No bo przecież grube są sto razy ładniejsze, a nikt nie może mieć odmiennego zdania od twojego, gdyż to zwyczajnie niemożliwe, ponieważ nie istnieje nic takiego jak "gust"!!!
NO ILE JESZCZE RAZY MAM TU POWTARZAĆ, ŻE NIE ISTNIEJE NIC TAKIEGO JAK GUST, CZŁOWIEK, POWIETRZE I MÓZG!! TO SĄ ZWYKŁE ZABOBONY, W KTÓRE WIERZĄ TYLKO NOBY!!!
EOT!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Jak dla mnie to do tej pory przeciwnicy serialu, jakże kulturalni, nie potrafią się wykazać żadnym porządnym argumentem, więc...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones