PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142447}

Tajemnicze złote miasta

Les Mystérieuses Cités d'Or
7,9 5 191
ocen
7,9 10 1 5191
6,5 2
oceny krytyków
Tajemnicze złote miasta
powrót do forum serialu Tajemnicze złote miasta
ocenił(a) serial na 10

To prawda! Najlepsze anime jakie w życiu oglądałem dlatego z nieciepliwością czekam na drugi sezon, który ma pojawić się za rok.

http://en.lescitesdor.com/

ocenił(a) serial na 8

Też bardzo swego czasu lubiłem tą bajkę, jednak ja swoim dzieciom gdybym je miał (-; puszczałbym serię Dragon Ball i byłaby wtedy jakaś spora szansa, że wyrosną na naprawdę, myślących i normalnych ludzi z jakimiś zdrowymi wartościami (-; Ludzie z poprzednich roczników piszą, że "kiedyś były lepsze bajki" - zgadzam się z tym - i nie tylko bajki. Z mojego punktu widzenia wygląda to tak jakby rozwój ludzi się zatrzymał, a nawet jakby miało miejsce zjawisko czegoś w rodzaju "cofania się do przodu" (oczywiście jeśli chodzi o poziom różnych mediów - filmów, muzyki...).

ocenił(a) serial na 10
meski

po prostu kiedyś kreskówki budowały wyobraźnię, miały być zabawą przygodą i czasami nauką w jednym. Nawet w Dragon Ballu który głównie polegał na napieprzaniu się można odnaleźć pozytywne wartości. Poza tym tamte kreskówki pełne były emocji i uczuć, dzięki czemu łatwo było wczuć się w role bohaterów. Współczesne kreskówki to puste wydmuszki mające na celu stworzenie kolejnych pokoleń konsumentów . Czasami ma wrażenie, że robi się je tylko po to żeby dzieciaki wyciągały od rodziców kasę na kolejne figurki, tornistry i zeszyty z jedno sezonowymi bohaterami.

ocenił(a) serial na 8
zonk_2

Trafnie ujęte - ogólnie i z tym marketingiem szczególnie.

ocenił(a) serial na 9

To jest bajka-legenda dla mojego rocznika. :)

ocenił(a) serial na 9
milkaway

Zgadzam się! Pamietam jak wstawalem o 8 rano i ogladalem ta bajke na polonii 1 :D

Wydaje mi się, że największą zaletą jest fenomenalna fabuła i świetna muzyka, jako dzieciaka elektryzowały mnie cholernie te wszystkie plemiona, indianie maya, inka, dzieci słońca, olmekowie.... Żadna bajka nie działała tak na wyobraźnię... A teraz włączam dzieciakowi disney channel i mam ochotę wyrzucić odbiornik przez okno

ocenił(a) serial na 7
infrared118

Kurcze, pomyśleć, że zapomniałem o tej bajce:/
Muzyka od razu przypomina bardzo młode lata.
Dla mnie zawsze z tą bajką kojarzy się ten złoty kondor;)

ocenił(a) serial na 9

Piękna przygoda! Teraz właśnie po tylu latach oglądam i nie mogę się oderwać - więc chyba dużo z dziecka we mnie zostało.No i ta niesamowita muzyka - zwłaszcza kiedy kiedy dzieci coś odkrywały, to wtedy elektroniczne dźwięki powodują jeszcze teraz u mnie
gęsią skórkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones