PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649171}

Talizman

El Talismán
6,1 64
oceny
6,1 10 1 64
Talizman
powrót do forum serialu Talizman

Wie ktoś może co poleci po "Talizmanie"? Będzie w ogóle jakaś telka? Do końca zostało 20
odcinków. Powinno już być coś wiadomo...

Edi13

Również jestem ciekawa co dostaniemy po "ET". Mam nadzieję, że będzie to coś lepszego. Dawno nie byłam tak zmęczona oglądaniem telki jak w tym przypadku. Sam się zastanawiam jakim cudem dociągnełam to do końca. Absurd na absurdzie. Fajni aktorzy ale scenarzyści zawalili sprawę.

salvame

Już wiadomo. Powtórki "Królowej Południa". Jeszcze jedna telenowela mniej:(

Edi13

Nie oglądałam choć miałam taki zamiar, więc dla mnie dobrze się składa. Na plus jest stosunkowo niewielka liczba odcinków. Wkurzające jest, że novela.tv przez tydzień serwowała nam odcinki ET które były emitowane już wcześniej. Chyba coś się im pomyliło i cofneli się o 10 odcinków.

Edi13

Świetnie novela. tv ma nas w nosie. Nie wyemitowano ostatnich odcinków. Sama już nie wiem ile brakowało bo przez te pomyłki w emisji się pogubiłam, ale ten który oglądałam w piątek na 100% nie był ostatnim. Jestem zawiedziona. Czy ktoś wie gdzie można znaleźć ostatnie odcinki, mogą być bez lektora i napisów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones