PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318471}

Technicy-magicy

The IT Crowd
7,9 31 268
ocen
7,9 10 1 31268
Technicy-magicy
powrót do forum serialu Technicy-magicy

6/10

ocenił(a) serial na 8

Strasznie nierówny serial: niektóre odcinki są genialne, ale większość jest taka sobie.

ocenił(a) serial na 8
_zyzy_

Ogólnie serial bardzo mi się podoba, ale coś w tym jest, co napisałeś/aś.

ocenił(a) serial na 9
_zyzy_

Moze nierowny,ale dac mu 6, to moim zdaniem przesada.

użytkownik usunięty
_zyzy_

Śmiem się z Tobą nie zgodzić. Nie było odcinka, na którym bym się nie uśmiała. Taki humor jak najbardziej do mnie trafia.

ocenił(a) serial na 5

Widocznie prosta z ciebie dziewczyna. Mocno poniżej przeciętnej jest ten serial. Jakoś zbytnio nie bawi mnie humot typu: ktoś drze mordę, przewraca się albo mówi "śmiesznym" głosem.

ocenił(a) serial na 10
yossarian84

jak sie oglada z kijem w tylku to tak jest :)

ocenił(a) serial na 5
cana123cana123

Nie, po prostu ten serial jest cienki jak dupa węża :-) Do takiego np The Office, to nie ma nawet startu.

ocenił(a) serial na 10
yossarian84

i dlatego obrazasz ludzi bo masz inne gusta? inteligentne nie ma co. dowidzenia.

ocenił(a) serial na 5
cana123cana123

co ma inteligencja do tego? można być chamskim i inteligentnym jednocześnie :)

ocenił(a) serial na 10
yossarian84

masz racje to nie inteligencja. to kultura :) a raczej jej brak .

cana123cana123

Gratuluję dojrzałości, niestety coraz mniej tu takich ludzi a więcej szkodników pokroju yossarian84

ocenił(a) serial na 9
yossarian84

Napisał gośc z "wybitnym aktorem" w avatarze

ocenił(a) serial na 5
mocherman

Przecież nie twierdze, że jest wybitny ani nawet bdb.

ocenił(a) serial na 9
_zyzy_

Chyba każda seria ma swoje lepsze i gorsze chwile...ja na przykład uwielbiam wszystkie odcinki IT Crowd, nawet jeśli niektóre są gorsze od tych drugich. Ale każdego śmieszą inne gagi więc naturalnie można dojść do wniosku że serial jest nierówny ;)

ocenił(a) serial na 9
_zyzy_

Nie mogę oczekiwać, że na każdym seansie będę się darł ze śmiechu jak to było w przypadku drugiego sezonu serialu. Natomiast poziom jest zawsze, lepszy bądź gorszy, ale chyba nie było odcinka serialu żebym się szczerze nie uśmiechnął.

_zyzy_

Pierwszy odcinek drugiego sezonu - the Best ever. Płakałem ze śmiechu

ocenił(a) serial na 8
rzrzrz75

True :D Az wszedlem go ocenic na 10/10 i okazalo sie, ze to najlepiej oceniany odcinek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones