PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318471}

Technicy-magicy

The IT Crowd
7,9 31 265
ocen
7,9 10 1 31265
Technicy-magicy
powrót do forum serialu Technicy-magicy

It Crowd Zmiany na gorsze?

użytkownik usunięty

Czy mi się wydaje czy It Crowd zmieniło się? oglądałem dziś 1 odcinek 4 sezonu i troche nie podobało mi się, moi ulubieni aktorzy grali jakos dziwnie i fabuła tego odcinka była niezbyt interesująca wszystkie odcinki 1,2,3 sezonu bardzo mi się podobały ale tym razem mam odczucie jakby było inaczej wyreżyserowane i w inny sposób pisany scenariusz ;(

ocenił(a) serial na 10

Czy ja wiem? Fakt, z Roya zrobił się nieco większy sentymentalista, a Moss próbuje być pocieszaczem, jednak myślę, że efekt jest co najmniej niezły. No i ten klimat sesji RPG ;)

ocenił(a) serial na 9

ee tam na gorsze- super odcinek :-) Mina Jen na końcu - boska, poza tym klimat, który Moss budował w trakcie sesji- nie ma na co narzekać.myślę, że już w kolejnym odcinku Roy wróci do siebie. Nota bene- akcja ze zdjęciami Roya plus komentarz (porównanie) Mossa - rewelacja :D

Po części popieram opinię. Myślę, że temu odcinkowi potrzebne byłoby mocniejsze przerysowanie:) Choć ostatnia scena była świetna.

ocenił(a) serial na 10

Ja płakałem ze śmiechu jak zwykle w IT ;) może Twoje odczucia były zagmatwane pod względem długiej przerwy pomiędzy 3 - 4 sezonem.
Moim zdaniem IT trzyma dalej ten sam poziom śmieszności. Rozbraja Mnie na kawałki.

ocenił(a) serial na 10

Dokładnie, nowy odcinek to tragedia, jestem bardzo rozczarowany zważywszy na to, że poprzednie 18 odcinków trzymało ten sam, niezwykle wysoki poziom.

wydaje ci się :-) sesja rpg rewelacyjna :-)

Wiadomo może czy Richmond w ogóle pojawi się w tym sezonie?

draniu

Podpisuję się pod pytaniem....Uwielbiam tą postać i brakowało mi go w 3 sezonie
:(

i'm not a window cleaner !!!!!!!!! :-)

ocenił(a) serial na 8

Cały sezon 4 ku mojemu zdziwieniu jest znacznie słabszy od pozostałych w moim mniemaniu ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones