Ted Lasso (2020-2023)
Ted Lasso: Sezon 3 Ted Lasso Sezon 3, Odcinek 4
Odcinek Ted Lasso (2020-2023)

Ważny tydzień

Big Week 49m
7,7 274
oceny
7,7 10 1 274
Ted Lasso
powrót do forum s3e4

Odcinek by zasługiwał na wyższą ocenę gdyby meczu na szczycie pomiędzy West Ham a Richmond nie przedstawili jak kopaniny na meczach amatorskiej Sunday League... Polecieli z tym polowaniem na kości i łapaniem czerwonych kartek...

ocenił(a) serial na 9
rvaart1123

piłka nożna i mecze, są tylko symbolem relacji międzyludzkich, to nie jest serial sportowy, nie oczekuj tutaj odzwierciedlenia prawdziwych meczy piłkarskich

Pavlo1337

Ale ja tego nie oczekuje, skoro oglądam 3 sezon, to najwyraźniej akceptuje to jak przedstawiony jest futbol w tym serialu... Aczkolwiek myślę że lepiej by było dla całego serialu gdyby Richmond grało w League One lub Two...

rvaart1123

Jednak ten serial stoi trochę absurdalnymi meczami i trzeba mieć to na uwadze. Mieliśmy wcześniej chociażby rzut karny, podczas wykonywania którego został trafiony pies. Ja w ogóle osób pierwszym sezonie przestałem oczekiwać realistycznego przedstawienia meczów.

Niby można by było dać Richmond w League One, ale wtedy sam początek serialu nie miałby za bardzo sensu. Nikt by się za bardzo nie przejmował tym, że Amerykanin nie mający pojęcia o piłce przejmuje klub z League One.

_Zero_

No nie do końca się z tym zgodzę że w Wielkiej Brytanii nie interesowaliby się tym co się dzieje w League One, skoro w ostatnim tygodniu piłkarska Anglia żyła pojedynkiem w National League (V poziom rozgrywek) pomiędzy drużynami Wrexham a Notts, które to przed meczem miały po 100 pkt i w tabeli wyprzedzały 3 zespół o 25 pkt... Także myślę że pomysł z grą Richmond na 3 czy 4 poziomie spokojnie by przeszedł...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones