PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Na portalu Hatak pojawił się ciekawy artykuł w którym Jeff Davis [producent wykonawczy]
zdradził wiele informacji o tym czego możemy się spodziewać gdy 3 sezon powróci w przyszłym
roku.

Twórca serialu opowiada, że Derek (Tyler Hoechlin) wyjechał z miasta z określonego powodu i
udał się do ściśle określonego miejsca. W pierwszych trzech odcinkach drugiej połowy sezonu
dostanie odpowiedź na pytanie, gdzie on był. Czytamy, że ma on tajemnice, z którymi musi
sobie poradzić. Uważa, że wątek Dereka w sezonie 3A opierał się na jego wytrzymałość.
Według Davisa on potrafi przetrwać wszystko. To jest jego prawdziwa supermoc. Twierdzi, że
Derek teraz musi nauczyć się jak być prawdziwym bohaterem, a Scott jak być prawdziwym alfą.

Jeff Davis zdradza, że gdy zaczynają prace nad sezonem, od razu wiedzą, jaka będzie jego
ostatnia scena. Uważa, że zawsze widzieliśmy Petera (Ian Bohen) w roli mistrza manipulacji w
stylu Machiavellego. Peter chce odzyskać tron, swoją moc, godność i dumę. W kolejnych
odcinkach dalej będzie stosować swoje gierki i manipulować wydarzeniami, aby uzyskać to,
czego najbardziej pragnie. Twórca serialu mówi, że Peter ma dobry plan, ale jego postać nie
jest głównym czarnym charakterem sezonu 3B. Jest kimś, kto zawsze jest obok, by wykorzystać
nadarzającą się sytuację. Będzie on jedynie dodatkiem do łotrów, którzy będą utrzymani w
całkowicie innym stylu, niż dotąd widzieliśmy w Teen Wolf.

W sezonie 3B dużą rolę odegra japoński mit o Kitsune, który będzie stanowić wielki problem
dla bohaterów. Ma mieć on związek z nową postacią Kiry, w którą wciela się Arden Cho. Davis
porównuje przemianę Scotta (Tyler Posey) do boksera, który własnie zdobył mistrzowski pas.
Zastanawia się, czy zdoła go utrzymać, czy są inni pretendenci. Scott będzie mieć kryzys wiary
w swoje możliwości i dowie się, że taka moc i związana z nią odpowiedzialność to zbyt dużo
dla nastolatka w liceum. Sugeruje, że będzie musiał zaufać bliźniakom (Max i Charlie Carver) i
pozwolić im pomóc, albo kompletnie się od nich odciąć. Scott będzie musiał rozgryźć jakie role
w jego życiu odgrywają przyjaciele i stado.

Związek Aiden’a i Lydii (Holland Roden) nie będzie prosty i przyjemny. Ona jest świadoma, że
Aiden był zły i teraz musi zdobyć swoje miejsce oraz jej szacunek. Będzie musiał odkupić
swoje winy. Sama Lydia stanie się bohaterką na swój sposób, mając sposobność ratowania
ludzkiego życia. Dowiemy się więcej o jej mocy i związku z Peterem.

Fabularnie pierwszy odcinek sezonu 3B rozpocznie się 3 tygodnie po finale i skupi się na
reperkusjach tego, co zrobili Stiles (Dylan O’Brien), Allison (Crystal Reed) i Scott. Każdy z
bohaterów będzie radzić sobie z tym na inny sposób. Stiles przez kilka odcinków będzie
strapioną duszą, będzie mieć problemy ze snem. Odczuwalne efekty nie są dobre i dla wielu z
bohaterów będzie to bardzo trudna droga do przebycia.

Ojciec Scotta (Matthew Del Negro) będzie przyczyną problemów. W pewnym sensie będzie
jednym z większych antagonistów sezonu. Będzie poszukiwać prawdy o wydarzeniach z miasta
i przyczyn, dla których było tyle morderstw. Stanie na drodze działaniom bohaterów.

ocenił(a) serial na 9
CnqHale

Kawałek nie wiem czemu mi wycięło, więc dodaje go tutaj:

Choć wydawało się jakoby Peter zabił Jennifer w finałowej scenie 12 odcinka Davis nie potwierdził tego, że faktycznie jest martwa. „Trudno powiedzieć, że ktoś rzeczywiście jest martwy w tym serialu.” – powiedział ze śmiechem Jeff, po czym dodał – „Pod koniec sezonu wszyscy ją bardzo kochaliśmy. Każdy zwracał się do mnie z pytaniem: <<Czy możemy ją mieć z powrotem?>>, a ja odpowiadałem: <<Nie wiem, może!>>. Nigdy nie jesteś tego pewny. Ona jest zarówno fenomenalną aktorką, jak i świetnym złoczyńcom. Po prostu uwielbiam Haley Webb i sądzę, że zwaliła nas z nóg”.

Jeff powiedział, że fani powinni się spodziewać, że Derek (Tyler Hoechlin) i Peter będą spędzać wiele czasu razem. „Zawsze określałem go [Petera] jako Jago dla Otella, którym jest Derek, jest on z pewnością manipulatorem. Będziemy widywać go z Derekiem dość często. Razem ta dwójka jest dość dobra.” – wyjaśnił Davis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones