PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

jak myślicie pojawią się wampiry w tym serialu??

ocenił(a) serial na 8
ivanCortez

Oby nie.
To by zepsuło klimat serialu.

ocenił(a) serial na 10
ivanCortez

Mam cichą nadzieję, że nie. Są już seriale o wampirach. Ten serial jest genialny i wampiry zepsuły by oryginalny klimat. Z niecierpliwościa czekam na kolejne odcinki i sezony.

ocenił(a) serial na 7
ivanCortez

Pojawiać się nie muszą, w końcu to serial o wilkołakach ale mogli by dać znać, że w świecie Teen Wolfa istnieją inne potworki niż tylko wilki :P

użytkownik usunięty
ivanCortez

pytano o to kiedyś Jeffa (producenta) i powiedział że nie chce ich wprowadzać do serialu. ja się cieszę, bo jest teraz pełno seriali o: raz - wampirach, dwa - wampirach i wilkołakach żyjących sobie razem.

ocenił(a) serial na 8
ivanCortez

Mam nadzieję , że nie , serial jest dobry bez wampirów. Pojawienie się ich mogłoby zepsuć produkcję .

ocenił(a) serial na 10
ivanCortez

O NIE, NIE, NIE XD
chyba bym umarł, jakby wprawadzili tu te przelatane wampiry -,-"
totalnie nie pasują do nastroju Banshee, Druidów i innych mitycznych stworzeń typu Kenema xd

ocenił(a) serial na 8
ivanCortez

a po co??

ocenił(a) serial na 6
ivanCortez

Jak dla mnie mogą dodać jednak tylko pod warunkiem że będą to krwiożercze potwory z którymi wilkołaki będą musiały walczyć aby bronić swoich bliskich a nie umawiały się z nimi na randki (bo seriali o tym jak wampiry żyją w zgodzie z ludźmi i wilkołakami a do tego chodzą z nimi na randki to mamy aż nadto przydałby się powrót do mitów które mówią że wampiry to pół ludzie pół demony dla których ludzi to nic więcej jak jedzonko a nie nowy gatunek człowieka który marzy o randce z licealistką/licealistą).

użytkownik usunięty
Spicke

hehe, dokładnie :)
po tym co napisałaś/eś przypomniało mi się to video http://www.youtube.com/watch?v=_i7Ih9xKRRI
szczerze filmik bardzo fajnie zmontowany (nie mówiąc już o muzyce) ale nie zniosłabym czegoś takiego w Teen Wolfie

ocenił(a) serial na 9
ivanCortez

bardzo lubie seriale i filmy o wampirach ale akurat w Teen Wolf wampiry nie powinny się pojawiać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones