PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747284}

The Crown

8,2 94 406
ocen
8,2 10 1 94406
7,7 24
oceny krytyków
The Crown
powrót do forum serialu The Crown

Mam wrażenie, że co kolwiek jest przedstawione w filmie napewno tez zostało moderowane przez „monarchie”. Co to by był za skandal jak byśmy zobaczyli w filmie niestosowności itp... historia jest momentami słodka jak cokierki a do tego Królowa, ktora wiecznie zaciska dłonie przy każdej trudnej rozmowie. Moim zdaniem nie jest to miarodajne, ponieważ sa różne źródła, ktore mówią, że uwielbiała tron. Przekaz filmu jest troche fałszywy. Biedna Królowa - uwięziona w klatce. Co do samego filmu naprawde podziwiam twórców itp... Tak czy inaczej godny polecenia. Najciekawszy cytat z filmu: rodzina królewska- monarchia ma Boska cząstkę do rządzenia. Na jakim my świecie jeszcze żyjemy.

Webfilm55

Są różne źródła i to jest klucz. A serial jest fabularny, nie dokumentalny ;)

ocenił(a) serial na 10
Webfilm55

trochę jest uwięziona w klatce, w tym sensie, że w zasadzie nie ma aż takiego wpływu na wydarzenia, jest informowana o wielu sprawach, ale na ile faktycznie może coś zmienić? niewiele jak dla mnie; poza tym, owszem żyje w bogactwie, ale ma zero prywatności, jakoś wizja takiego życia wcale mnie nie pociąga ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones