PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747284}

The Crown

8,2 94 314
ocen
8,2 10 1 94314
7,7 24
oceny krytyków
The Crown
powrót do forum serialu The Crown

Czy znamy już którychś aktorów do sezonu 5go? Z tego co słyszałam Lady Dianę zagra Elizabeth Debicki. Na ile to prawda - niestety nie wiem. Czy ktoś już coś wie na temat sezonu 5go?

JustFurious

Cośkolwiek znalazłam - Elżbieta II - Imelda Staunton, Małgorzata - Lesley Manville, Filip Jonathan Pryce, Karol jeszcze nieznany - możliwe że Dominic West. Premiera najszybciej za dwa lata... Głównym wątkiem Diana i Karol - chociaż mam wrażenie, że w tym sezonie bardzo streścili tą historię, więc nie za bardzo wiem, jak to zrobią w 5...

ocenił(a) serial na 8
JustFurious

szkoda że nie zobaczymy już tej obsady...

marcinsobanski

wielka szkoda, ale przyznam szczerze, że na zmianę aktorów po drugim sezonie też byłam bardzo negatywnie nastawiona. Absurdem mi się wydawało, że 50 letnia Helena miała grać 30 letnią Małgorzatę i ogólnie - nie czułam tego, bo odpowiadali mi aktorzy z pierwszego sezonu, zwłaszcza Elżbieta. A tu jednak okazało się, że nowi aktorzy byli równie świetni, dlatego daję im szansęi mam nadzieję, że się nie zawiodę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones