PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870422}
7,2 2 910
ocen
7,2 10 1 2910
The Devil's Hour
powrót do forum serialu The Devil's Hour

Izaak

ocenił(a) serial na 8

Hej, mam kilka pytan może ktoś mi odpowie.
Izaak czemu się zabił? Wiem było mu zimno, ale przecież widział pożar... byl anomalią czyli musiał umrzec?
czemu Gideon pamietal przeszlosc? Tak samo jak Evelyn dlaczego oni. Pozdro

Zielarka81

Nie zabił się. Nie miał żadnych emocji i nie czuł bólu. Z racji że bicie po twarzy czy też pożar Nie były dla niego zagrozeniem (bo nie czuł bolu), ojciec nie kazal mu uciekać wiec poprostu spłonął, nie zdając sobie sprawy z zagrożenia.

ocenił(a) serial na 8
Zielarka81

Mili Państwo, z łaski swojej, korzystajcie z opcji zaznaczania spoilerów przy publikowaniu postów.
Swoją drogą, powinna tu na forum istnieć opcja "Oznacz wątek / wypowiedź jako spoiler", możliwa do użycia przez kogokolwiek, co powinno skutkować przekazaniem tego do moderacji i w końcu oznaczeniem wątku jako spoiler.

ocenił(a) serial na 8
Zielarka81

Spoiler :))) ale chyba już za późno na to

Ja nie rozumiem czemu był anomalią w sumie. W tym życiu, w tej osi czasu Lucy dokonała wyborów była z Mikiem urodził się Izaac , w innym życiu, była z detektywem … czemu jej syn był anomalia ? Nie zrozumiałam tego :/

Co do jego emocji, to nie do końca się zgodzę , starał sir dla matki, chciał ja uszczęśliwić tylko nie potrafił.

ocenił(a) serial na 8
Zielarka81

SPOILER!!

ocenił(a) serial na 9
Zielarka81

Czemu takie zakończenie?! Czemu Izaac musiał tak skończyć? Zasmuciło mnie to zakończenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones