PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789148}
18 673
chce zobaczyć
7,1 22
oceny krytyków
The End of the F***ing World
powrót do forum serialu The End of the F***ing World

Zacząłem oglądać, ale to jednak nie mój klimat. Ale ciekawi mnie jedna rzecz: wylizał jej czy ją zabił?

ocenił(a) serial na 8
szamgar

Ani nie wylizał, ani nie zabił XD

PiotrekZasowski

Czyli za wiele nie straciłem...

ocenił(a) serial na 8
szamgar

Straciłeś sporo :)

ocenił(a) serial na 7
szamgar

Wydoroślał.

per333

i umarł..

ocenił(a) serial na 7
andrzejduda2222

Tego akurat nie wiadomo, mógł dostać np. w nogę.

ocenił(a) serial na 10
szamgar

warto go zobaczyć krótki serial mi zeszło jakieś 3h na oglądanie zacząłem o 1 skończyłem przed 4 a zleciało jak 15 minut

MrMcMateusz

Szkoda mi 3h z życia na oglądanie patologii.

ocenił(a) serial na 9
szamgar

Skąd możesz wiedzieć, że to "patologia" skoro nie obejrzałeś?

ocenił(a) serial na 7
szamgar

Też tak myślałem po pierwszych odcinakach ale poźniej jest coraz lepiej czyli wszystko ma sens no i główni bohaterzy dojrzewają,zmieniają się psychicznie i fizycznie(inny image :))...i szczerze im dopingowałem,naprawdę!

ocenił(a) serial na 7
szamgar

jezeli szkoda Ci 3h z zycia to mam rozwiazanie ;-)
zastap codzienne, klamliwe i polityczne wiadomosci/fakty na jeden odcinek serialu ;-)
ba omawiany tutaj serial idealnie wpasowuje sie w ten czas gdyz srednio odcinek trwa 20 min.

ocenił(a) serial na 7
szamgar

____________

ocenił(a) serial na 3
Promesto

Tak, tak. Szczególną dojrzałością wykazują się, wbijając ojcu coś tam w nogę i ogłuszając policjantkę. Błagam. Inaczej można pokazać chęć bycia z drugą osobą mimo wszystko. Nie trzeba pokazywać ''psychopaty'', który zabił kiedyś kota i ukradł ojcu samochód oraz dziewczynki, która myśli tylko o tym, żeby ją ktoś wyliizał. XD Oglądają to dzieci, jak mniemam. Może jestem za głupia na ten serial, ale dla mnie to jedno wielkie nic, które próbuje ze złych rzeczy, po prostu,, zrobić coś cool. :)

moniazjadlaslonia_

Ja też uważam, że np uderzając ojca w twarz zachował się głupio i do końca nie rozumiem dlaczego tak go nienawidził skoro ojciec jest pokazany raczej jako miły człowiek.. ale nie myślę żeby film pokazywał złe rzeczy w sposób pozytywny, po prostu bohaterzy mają takie specyficzne charaktery (zwłaszcza chłopak), ukazane jest jak dojrzewają, wyciągają wnioski itp ale sami wiedzą, że w weszli się w gówno.
Postać dziewczyny to nie tylko "chce żeby ktoś mnie wylizał"! Ona, jak myślę, jest ukazana bardzo w smutny sposób. W domu nikomu na niej nie zależy, w dodatku nowy mężczyzna jej matki dziwne komentarze w jej kierunki snuje, gdy matka wydaje się być niewzruszona. Myślę, że pokazane jest jej mały dramat i połączone jest to z nastoletnim buntem. Nie ma w tym nic "cool"

pettic0at

wmieszali*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones