PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655968}

The Following

7,1 16 988
ocen
7,1 10 1 16988
The Following
powrót do forum serialu The Following

Bacon koszmarny glina

ocenił(a) serial na 7

Wciąż dostaje po gębie, wszyscy mu uciekają i zawsze przybywa za późno!
Wręcz irytujące się to staje.

Messalina

oj nie mogę się zgodzić, ma te swoje teorie na temat "klątwy" śmierci która go otacza, i zdarzają mu się wpadki, ale mimo to się nie p i e r d o l i że tak powiem wulgarnie, weźmy np odcinek w którym zatrzymuje Louise, to było jakoś tak
stój bo strzelam
nie sadze żebyś się (strzał)
nawet nie dokończyła zdania, także nie patyczkuje się z członkami sekty i jak tak o tym pomyślę to zdarzyło mu się że raptem raz nie dotarł na miejsce w pierwszym odcinku, kiedy Joe zabił bohaterkę graną przez Maggie Grace której było mi szkoda tak na marginesie, bo myślałem ze przyjdzie mi dłużej oglądać jej buzię w serialu, nawet jak dostaje po gębie to zachowuje zimną krew, wręcz wydaje mi się że sporadycznie to się dzieje, podsumowując mimo jakichś tam wewnętrznych problemów dylematów których oddania w grze aktorskiej nie dostrzegam, ale może skupiam się na czym innym, Ryan/ Bacon sobie radzi.

ocenił(a) serial na 5
Messalina

Jeśli mam być szczery, to tak jak uważam, że serial jest dosyć słaby, tak nie wydaje mi się, by Ryana pokazano jako słabego glinę, aczkolwiek scenarzystom zabrakło konsekwencji i w miarę posuwania fabuły do przodu zapominają o tym, że Ryan ma chore serce i rozrusznik w nim. W ogóle wydaje mi się, że zwł. niektóre odcinki pisano na kolanie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones