PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655968}

The Following

7,1 16 999
ocen
7,1 10 1 16999
The Following
powrót do forum serialu The Following

W ostatnim odcinku 2 sezonu Mark mówi Luke'owi, żeby zabił Mike'a, bo to on zastrzelił ich matkę. Bracia cały czyli myśleli, że to Ryan zabił Lily. Natomiast w 1 odcinku 3 sezonu, Mark i reszta inscenizują morderstwa tak jak zginęli jego bliscy. W tym lesie przedstawili zabójstwo Lily. Jakim cudem wiedział, że jedna osoba stała przed Lily z pistoletem (Mike), a dwie za nią (Ryan i Max) a nie wiedział, że to Mike strzelał. Akcja zabójstwa Lily toczyła się za dnia, więc na pewno by odróżnił Ryana od Mike'a.

ocenił(a) serial na 10
vanskow90

Później przecież się wydało, że to Mike zastrzelił Lily. Jeżeli dobrze pamiętam przed zabójstwem Luke'a Mike się przyznał (ale nie jestem pewna czy kojarzę dobrze fakty, jeżeli jestem w błędzie to mnie poprawcie). A co do ustawienia, wszystko jest napisane w policyjnych raportach, a poza tym po takich dochodzeniach jakie tam miało miejsce musi być zorganizowana konferencja prasowa i na niej wszystko dokładnie omówione. Wiem, że nie było tam pokazanej takiej konferencji czy coś, ale tego nie trzeba pokazywać, przynajmniej nie mi, a nawet jeżeli nie chodzi o konferencję prasową to przecież Andrew, Daisy i Kyle byli powiązani ze Straussem, a on miał dojścia do Theo. To dla niego nie był żaden problem, aby przeczytać raporty na policyjnym serwerze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones