The Following (2013-2015)
The Following: Sezon 2 The Following Sezon 2, Odcinek 6
Odcinek The Following (2013-2015)

Fly Away

42m
7,9 403
oceny
7,9 10 1 403
The Following
powrót do forum s2e6

Odcinek muszę powiedzieć świetny to lubię dużo akcji a nie hehe zaczyna się rozkręcać serial w
końcu .

FanHouse

dokładnie :) wydaje mi się, że jest nawet ciekawszy niż 1 sezon :)

ocenił(a) serial na 8
FanHouse

Zgadzam się z Wami. Zaczynam już nawet liczyć na 3. sezon.

Jestem wielką fanką Westona a do tej pory można było go widzieć w kilku 30sekundowych scenach - ten odcinek jednak był miłą niespodzianką. Nawet jeśli ma trochę problemów z kontrolowaniem złości. Brakowało mi już duetu Mike&Ryan.

Zastanawia mnie tylko Max... Nie wiem czemu, ale jakoś jej nie ufam. Ktoś ma podobnie?

ocenił(a) serial na 8
The_Bennet_Sister

nie zdziwię się jeśli Max też jest followersem :P zawsze gdy Ryan albo Weston próbowali zabić kogoś z sekty zabraniała i krzyczała żeby tego nie robili. plus to, że Giselle jej nie zabiła choć mogła ;p

ocenił(a) serial na 8
Sathyriasiska

Dokładnie! Myślałam już, że nie jestem obiektywna, bo wyczuwałam w tym odcinku lekką chemię między nią a Westonem i stąd moja niechęć/nieufność, ale to wszystko ma sens.
Ona niby pomaga Ryan'owi, wsiadła wtedy do tego pociągu,itd.,ale jakoś cały czas wydaje się być taka... nieobecna.
W ogóle myślę,że utrzymuje kontakt z tą opiekunką Jeną, czy jak jej tam. Może pod koniec sezonu zobaczymy flashback i jej pierwsze spotkanie z Joe.

ocenił(a) serial na 8
FanHouse

Bardzo dobry odcinek, który bardzo dobrze świadczy o scenarzystach tego serialu. Pierwszy sezon był bardzo często mdły i zbyt przewidywalny, drugi sezon zaczął się dobrze, ale 6 odcinek zasługuje na oklaski. Świętna robotę zrobili tworząc "większego" psychopatę od Joe, z którym sam Joe "walczy" - poprzez ten ruch, Joe staje się nam 'bliski' i kibicujemy mu. Z drugiej strony Hardy i Weston stają się coraz bardziej 'źli' i to Max pozostaje najbardziej 'dobra'. Bardzo fajne ewolucje bohaterów i do tego ten numer, gdzie widz zaczyna lubić Joe'a :-)

użytkownik usunięty
Shoka

Akurat scenariusz to najbardziej dziurawy aspekt tego serialu. Zachowanie i sytuacje w jakich się znajdują bohaterowie - porażka. Odcinek 2x6? Najlepszy zaraz po pilocie, więc skok spory ale i tak pełno dziur i głupich scen :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones