The Following (2013-2015)
The Following: Sezon 2 The Following Sezon 2, Odcinek 7
Odcinek The Following (2013-2015)

Sacrifice

43m
7,9 395
ocen
7,9 10 1 395
The Following
powrót do forum s2e7

Odcinek trzymał w napięciu do końca muszę powiedzieć działo się dużo w końcu serial taki jak
powinien być .

ocenił(a) serial na 5
FanHouse

Dokładnie, trzymał w napięciu i bardzo fajny odcinek, ogólnie serial w drugim sezonie jest lepszy niż w pierwszym i pozytywnie zaskakuje. Oby to się utrzymało, podoba mi się że praktycznie wszystko jest inaczej - Joe już nie sieje postrachu, tylko jest tak jakby... rzucany z rąk jednego psychopata do rąk drugiego. No i szkoda Mike'a, oby szybko dorwali Lily.

ocenił(a) serial na 8
RobertSolski

Podejrzewam, ze zemsta Mike'a bedzie slodka ;-)

ocenił(a) serial na 8
RobertSolski

Nie spodziewałam się takiej zagrywki ze strony Lily, chociaż czytałam gdzieśtam, że będzie to ciężki sezon dla Mike'a.
W ogóle to przez chwilę uwierzyłam, że Emma naprawdę umrze i jakoś, hmm, nie jest moją ulubioną postacią, ale myślę,że jest zbyt ważna dla serialu, żeby się mogli jej pozbyć.
No i ciekawe,czy dorwą Lily jakoś zaraz w następnych 2odcinkach, a sprawę Joe zostawią na finał, czy będą to ciągnąć.

ocenił(a) serial na 10
The_Bennet_Sister

No ten docinek podobał mi się najbardziej ze wszystkich w drugim sezonie. Wkurza mnie to, że nie ma juz dalszych w necie.
Lecą w TV, ale na Canal+, a ja nie mam tego ;/ Muszę czekać, az wrzuca do netu.

A propos.. wiadomo może kiedy wrzuca kolejne odcinki drugiego sezonu do sieci? Bo na zalukaj jest 5 odc, a na ekino jest 7.
I to z napisami. Sa gdześ odcinki drugiego sezonu z lektorem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones