PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849662}
7,8 71 595
ocen
7,8 10 1 71595
7,3 34
oceny krytyków
The Last of Us
powrót do forum serialu The Last of Us

https://ww w.gq-maga zine.co.uk/cult ure/arti cle/the-la st-of-us-epis ode-3-exten ded-cut

Pierwotnie odcinek miał 2 godziny i udało mi się obejrzeć całość. Sceny lodzenia dla Joela? Rozwinięta scena łóżkowa? Czy to dlatego te sceny zostały usunięte, że graczom mogłyby się nie spodobać? Mi się osobiście podobało, z moim kolegą Ralphem (mieszkam w USA) nawet rozważaliśmy przeprowadzenie podobnego aktu :D Ogólnie szkoda, bo w Polsce z tego co się orientuję na HBO jest tylko skrócona wersja.

mok_swagger

Uważam to za niesamowicie absurdalne, że usunęliby te sceny, tylko z powodu graczy. W końcu w grze też pojawiała się tematyka związków homoseksualnych? Myślę, że palce maczał w tym rząd. Bo co? Lesbijki to fajne, ale dwóch mężczyzn to już nie? Dobrze, że udało mi się na czas wyjechać z Polski. Sam mieszkam w Anglii i też udało mi się obejrzeć całość i bardzo podobały mi się te sceny. Pokazywały nowe oblicze Joela, którego nikt się nie spodziewał, a które mogłoby wprowadzić bardzo wiele nowych, ciekawych wątków. Ja i mój kolega Ralph (haha śmieszna zbieżność imion) podczas oglądania, powtarzaliśmy to co na ekranie, bo od rozkazów Joela trudno było się powstrzymać ;)

lodowydzimi

je*bać pis :) pisdzielce :)

mok_swagger

Osobiście parę dni temu sam napotkałem na tą scenę. Mieszkam w Anglii od piętnastu lat (razem z rodzicami przeprowadziliśmy się kiedy byłem mały) i dzięki Bogom, bo nie mam pojęcia jak bezczelnym trzeba być, aby usuwać sceny z produkcji tylko i wyłącznie dlatego, że "Geje są fuj, ale lesbijki to bym chętnie pooglądał". Straszna propaganda w tej Polsce, rząd wszystkim mózgi pierze, a muszę przyznać, że podczas całego aktu ukazanego w oryginalnej wersji, wynikiem okazały się nie tylko myśli, a nawet czyny. Ja i mój kolega Ralph (kurczę, jaka zabawna zbieżność imion, haha) osobiście oceniamy pełną scenizację na absolutne 10/10, Joel dostarczył nam to, czego nawet nie wiedzieliśmy, że potrzebowaliśmy ;)

Onomatopeja420

Dziwna zbierzność tych imion? Podejrzewam, że nazwisko też byłoby dziwnie podobne? Ale mogę się mylić :) Nieważne, ważne jest to, że wszystkie nasze Ralphy są bardzo czułymi i przede wszystkim otwartymi ludźmi, którym nie przeszkadzają wątki homosexual :)

mok_swagger

Kurczę haha faktycznie. Na całe szczęście mój Ralph jako jedyny posiada tak cudowny zarost, niczym drwal i łysiutką glacę.

Onomatopeja420

No co ty? Haha, mój też :D To chyba jakaś moda nowa!

lodowydzimi

O cholerka, haha, robi się nieco intensywnie. Ale przynajmniej mam pewność, że mój Ralph to inny Ralph, ponieważ ma typowo ojczulowskie aparycje. Nigdzie indziej nie spotkasz drugiego takiego mężczyzny jak on!

Onomatopeja420

Myślę, że jak ma typową aparycję, to typowo da się go spotkać ;) Bardzo podobny

lodowydzimi

:/ Kurczę no mogłem lepiej dobierać słowa, co nie zmienia faktu, że mój Ralph jest tylko i wyłącznie jeden!

mok_swagger

Też widziałem ten odcinek w pełnej wersji na pewnej stronce internetowej (uploady zaraz po premierze w USA) i podobała mi się pełna wersja odcinka. Piękna historia miłości i minęło mi bardzo szybko, mimo że miał długość filmu :)

mok_swagger

To ja ten ralph

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones