The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 1
odcinek The Last of Us (2023)

Gdy zgubisz się w ciemności

When You're Lost in the Darkness 1h 20m
8,4 9 918
ocen
8,4 10 1 9918
The Last of Us
powrót do forum s1e1

O co tyle hałasu ?

ocenił(a) serial na 4

Gry nie znam,więc wrażenia dotyczą tylko pierwszego odcinka,a są one mieszane i pełne niedosytu.Filmów o tej tematce przerobiłem wiele i nie widzę tu niczego odkrywczego.Pół godziny było niezłe,a tu nagle pyk...i dwadzieścia lat później.No i sam początek w studio tv-czyż nie było podobnie w Jestem legendą ? 7/10

robsonneron

Hype wynika z tego, że gracze wiedzą co będzie dalej, co historia ma do zaoferowania i jaki ma ładunek emocjonalny, a wierność adaptacji w pierwszym odcinku zapowiada, że HBO pozwoli nam przeżyć te emocje jeszcze raz, tym razem z żywymi aktorami. To może się wydawać dziwne ze jak się zna przebieg głównych wydarzeń to występuje taka „ekscytacja” ale ja tez grałam i tez bardzo chce zobaczyć jak to zostanie pokazane w serialu.

ocenił(a) serial na 7
niebieskiedwaoka

Hype skończy się wraz z 3 odcinkiem, który jest w całości poświęcony gejowskiej relacji Billego z Frankiem. Nagle z połowy teraz podniecających się  wyjdzie homofobia zacznie się plucie na HBO i oceny zaczną spadać. Póki co mamy ciszę przed burzą. Najwierniejszy grze jest pierwszy odcinek, im dalej w las tym będzie coraz większy rozjazd.

mike__25

„Nagle z połowy teraz podniecających się wyjdzie homofobia zacznie się plucie na HBO i oceny zaczną spadać.” Nie możesz się doczekać co? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones