The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek The Last of Us (2023)

Zarażeni

Infected 52m
8,2 8 611
ocen
8,2 10 1 8611
The Last of Us
powrót do forum s1e2

.. to coś wspaniałego. Tak mocno oddaje klimat zapomnianego, postapokaliptycznego, zarośniętego świata z gry, że aż mam chęć znowu zagrać.

Chciałabym jednak zauważyć, że serialowy Joel ma już karabin, a ja się musiałam aż do szpitala męczyć żeby go dostać ;)

niebieskiedwaoka

Chyba Ammo mu sie skończy

niebieskiedwaoka

W grze potworki giną od nożyka Elli, a w serialu trzeba kilkanaście magazynków i siekierę na jednego. Jak w ogóle Joel i Tess wcześniej byli wstanie przeżyć w tym filmowym świecie?
Ta akcja w muzeum jest tak słabo nakręcona, że nie ma porównania do tej grozy i niebezpieczeństwa jakie można było odczuć w grze. Pod tym względem ten odcinek ssie. Chociaż początek serialu był super, to gdy już wróciliśmy do głównych bohaterów, to nagle ten poziom przerażenia u mnie spadł. Akcja z szkieletem i Elli to już w ogóle było poniżej poziomu z gry.
Odcinek bardzo nierówny, chociaż w porównaniu do innych seriali ten ogląda mi się bardzo dobrze.
A co do broni. Joel powinien korzystać z strzelby lub karabinu myśliwskiego. Nie wiem czemu filmowcy postawili na taką broń. :/

ocenił(a) serial na 8
niebieskiedwaoka

Taak, strasznie mi się podobało to całe zalane pomieszczenie, brudna woda. Jestem ciekaw jaka była jej temperatura na planie

ocenił(a) serial na 6
adi122002

Najlepsze jak wyszli z wody i mieli suche ubranie.

niebieskiedwaoka

Taaak! W 100% się zgadzam. Scenografia jest cudowna. Kompletnie oddaje klimat gry. Jest to przeze mnie najlepiej oceniany element serialu. :-)

niebieskiedwaoka

Scenografia wygląda sztucznie i plastikowo jak w jakimś niskobudżetowym badziewiu. Nic się nie klei w tym serialu. Strata czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones