The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 4
odcinek The Last of Us (2023)

Weź mnie za rękę

Please Hold to My Hand 45m
7,4 6 261
ocen
7,4 10 1 6261
The Last of Us
powrót do forum s1e4

Po obejrzeniu 4 odcinka The Last of Us bez przesady stwierdzam, iż ten serial znów wrócił na właściwe tory. Tym razem twórcy serialu HBO znów skupili się na dwójce głównych bohaterów. Doskonale się bawiłem obserwując rozwijającą się relację pomiędzy Joelem i Ellie. Postacie bawiły i śmieszyły żartując między sobą. W tym odcinku można było zaobserwować jak tworzy się między nimi bardzo silna, emocjonalna więź. Bohaterowie potrafią współpracować i nie czują do siebie niechęci, czyli jest wszystko dokładnie tak jak być powinno. Doczekaliśmy się również kultowej sceny w samochodzie, gdy Ellie pokazuje Joelowi to, co zabrała Billowi. Muszę powiedzieć, że idealnie to nagrali i przenieśli z gry do serialu. Tak być powinno. Właśnie taki ma być ten serial od początku do końca. Liczę na to, że kolejny odcinek utrzyma ten poziom i jeszcze będzie więcej powodów do zachwytów. Ten odcinek był świetny i nie mam się do czego przyczepić.

ocenił(a) serial na 6
kinoman_graczPS5

Musze ten odcinek obejrzec jeszcze raz bo nie doszukałem sie takich głebokich treści a nawet lekko znudzony byłem. ale sprubuję dac szanse jeszcze raz

ocenił(a) serial na 1
kinoman_graczPS5

Nie wrócił. Najpierw geje, teraz "afroamerykanie". Oczywiście wszystkie zombie i negatywni bohaterowie byli biali. Ci pozytywni, będą czarni.

ocenił(a) serial na 10
Edelman_Mark

Pojawienie się w tym serialu Afroamerykanów, tak jak wcześniej gejów jest akurat zgodne z oryginalną fabułą, a ten serial powstał na podstawie gry konsolowej, która akurat powstała wiele lat wcześniej. Ja akurat nie mam żalu do twórców serialu. To akurat jest zgodne z tym co było w grze o tej samej nazwie. Ten serial to dla mnie taki ukłon w stronę graczy. Powiedziałbym nawet, że to taki prezent od HBO. Z oryginalnej fabuły gry The Last of US można się akurat sporo dowiedzieć odnośnie dalszej fabuły tego serialu. Twórcy starają się robić ten serial opierając się na grze, w której czarnoskórych również nie brakowało.

ocenił(a) serial na 1
kinoman_graczPS5

Bullsheet. Niczego o gejach w grze nie było, płatne jewejskie trolle nadinterpretuja to w ten sposób. Córka głownego bohatera nie była afroamerykanką z domieszką azjatycką, a sam główny bohater i dziewczynka - cargo nie byli żydami. Niestety te role w serialu są odgrywane przez Żydów. (Swoją drogą - ona jest strasznie brzydka).

ocenił(a) serial na 10
Edelman_Mark

Ty negatywny, narzekający idioto! Jak masz dziury w pamięci to naprawdę mi ciebie żal. Był tam taki rozdział gdy Joel i Ellie trafiają do Billa, który później tłumaczył, że ten chłop, który się powiesił był jego partnerem. On go poznał i się nim opiekował. W grze ta historia została zupełnie inaczej przedstawiona niż w 3 odcinku serialu HBO, ale to i tak nie zmienia faktu, że Bill mieszkał z Frankiem i że byli oni gejami. Klimaty człowiek się domyślić, co to znaczy mieć partnera w życiu. Tak samo jeśli chodzi o postacie dwóch braci Sama i Henryego to w grze również byli oni postaciami czarnoskórymi. Pewnie jesteś jakimś smarkaczem z zanikami pamięci. Nie będę więcej z tobą dyskutował. Radzę przypomnieć sobie oryginalną grę. Tyle w temacie.

ocenił(a) serial na 1
kinoman_graczPS5

Masz łeb zryty homo syfem, trzeba mieć mózg idioty zeby tak myslec. Nie było powiedziane że są partnerami w zyciu i gejami, tylko że tworzą drużynę. W grupie jest łatwiej przetrwać. Moich dwóch kolegów pojechało na rowery, znaczy że są gejami?

ocenił(a) serial na 10
Edelman_Mark

Serwis powinien weryfikować użytkowników rejestrujących się tutaj Dokładnie sprawdzać ich wiek np. na podstawie adresu E-Mail użytego przy rejestracji lub logowaniu się tutaj na stronę. Kto nie ukończył 18 lat, ten nie powinien mieć możliwości komentowania. Tak samo ten serial nie jest dla byle małolatów, którzy go później krytykują, najeżdżając na homoseksualistów, na osoby o innym kolorze skóry, czy osoby pochodzenia żydowskiego. Akurat ty swoimi komentarzami pokazałeś, że masz problem z gejami, czarnoskórymi i żydami, więc jesteś jednocześnie homofobem, rasistą i antysemitą. Lecz się na głowę, bo takie podejście do ludzi nie jest ani zdrowe, ani normalne. Mam nadzieję, że utracisz możliwość komentowania lub twoje konto zostanie usunięte.

ocenił(a) serial na 1
kinoman_graczPS5

no, ale akurat to jest prawda, mówiąc o kimś jako o partnerze raczej rzadko mamy na myśli osobe którą się kocha. W związkach nie ma partnerstwa, bo to nie biznes

ocenił(a) serial na 10
1253_1642

Wiele par, których żyje ze sobą bez ślubu i mieszka razem mówi w ten sposób: To jest mój partner lub To jest moja partnerka. Osoby te są w związku ze sobą, ale nie sakramentalnym, bo inaczej mówiłyby o sobie mąż i żona. Ja już swoje lata mam i znam życie.

ocenił(a) serial na 1
kinoman_graczPS5

Nie ma czegoś takiego jak "homofobia". Jest tylko określanie rzeczy takimi, jakie one są. Homoseksualizm to zwyrodnienie i deprawacja, powodujące negatywne skutki w otoczeniu. Tak samo jak gówno, jeśli powiem ze ono śmiedzi i jest odpadem to znaczy że jestem gównofobem?

ocenił(a) serial na 1
kinoman_graczPS5

Problem z forum jest inny, każdy tu może pisać swoją opinię, pomimo tego ze może być np idiotą. Jest na świecie dużo więdzej głupich ludzi niż inteligentnych, dlatego mało będzie wpisów mądrych, a więcej głupich (patrz np twój)

ocenił(a) serial na 1
kinoman_graczPS5

Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem (czemu się nie dziwię). Nie napisałem że mam problem z kimkolwiek, napisałem ze jest nachalna propaganda lewackiego syfu (a nazywając rzecz po imieniu - żydowskiej wizji świata dla gojów), panie perfekcyjny goju.

kinoman_graczPS5

4 odcinki to ponad 4 godziny a tam dalej niesamowita nuda, 4 godziny rozciagnietego dramatu o niczym

ocenił(a) serial na 6
kinoman_graczPS5

Nie wiem co tu swietnego,dialogi tez jajies takie na sille,no slabo na razie.

ocenił(a) serial na 7
kinoman_graczPS5

Przypuszczam, że tak dobre oceny dla tego serialu wynikają w dużej mierze z sentymentu do gry. Ja nigdy graczem nie byłem i dla mnie ten serial zwyczajnie się wlecze. Taki tasiemiec z kilkoma mocnymi akcjami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones