The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 4
odcinek The Last of Us (2023)

Weź mnie za rękę

Please Hold to My Hand 45m
7,4 6 261
ocen
7,4 10 1 6261
The Last of Us
powrót do forum s1e4

Irytująca baba

ocenił(a) serial na 9

Ta kobieta która dowodzi rebeliantami powinna dostać anty-oscara.

ocenił(a) serial na 8
Mystik_3

Irytujący użytkownik, ten facet który założył ten temat powinien dostać bana.

użytkownik usunięty
Mystik_3

Jakas kolejna ciepla klucha sie pewnie okaże lol. Faktycznie jakas dziwna ta baba.

ocenił(a) serial na 7

Helga w sam raz dobra na podnietę dla homofobów :)

użytkownik usunięty
mike__25

a ty dalej tu walczysz z uciskiem gejuchów?

ocenił(a) serial na 7

walczę o twoje prawo do podniety, za którym tak bardzo tęsknisz i chcesz je realizować w serialu o zombiakach... no to masz helgę na pocieszenie po odcinku homo :>

użytkownik usunięty
mike__25

wy.... mam na tego gniota

ocenił(a) serial na 5
Mystik_3

Fatalny casting. To ta pani z serialu Dwóch i pół.

ocenił(a) serial na 10
siedem

I z Candy: Śmierć w Teksasie. Wg mnie jej słodki głos nie pasuje do tego co robi. Jakoś dziwnie się ją ogląda

ocenił(a) serial na 6
Mystik_3

Zgadzam się. W "Dwóch i pół" też mnie irytowała.

użytkownik usunięty
inzynier6pl

Oh tak..... Dla mnie ona zawsze będzie szaloną Rose z "Dwóch i pół"i przez to nie pasowała mi tutaj
.... Nawet jak mimika i próbowała grać, jej głos po prostu mi nie pasował i przypominał o Dwoch i pół I traumie irytacji. Na pewno jest to kompletnie subiektywne, ale nie mogę się do niej przekonać.
Za to Perry idealnie. Już w Castle Rock mi się jego osoba podobała, teraz miło go znów zobaczyć.

ocenił(a) serial na 7
Mystik_3

Antyoscara powinna dostac Bella Ramsey a
Osoby odpowiedzialne za casting zmienić profesję.

użytkownik usunięty
Il_cattivo

Z tym się nie zgodzę, w moim mniemaniu gra dobrze. Jej wygląd może nie odpowiadać wyobrażeniom postaci przez pierwowzór z gry, ale pasuje tutaj do surowego świata survvialowego

ocenił(a) serial na 9
Il_cattivo

co ty gadasz bałwanie, Bella Ramsey gra śwetnie - malo grales w chyba

Mystik_3

W każdym serialu jest jakaś taka jedna postać, która wszystkich mega wku*wia. Myślę, że właśnie się ujawniła.

ocenił(a) serial na 4
Mystik_3

Kolejny gówniany odcinek o niczym. Cała akcje można zebrać w 5 może 10 minutach a cała reszta to bełkot. Cały ten serial to jak na razie przereklamowany gniot. W pierwszych sezonach TWD w jednym odcinku było więcej akcji i emocji niż tu przez cztery.

ocenił(a) serial na 9
pawulon1_2

Ja tam wole mniej akcji i więcej relacji takich akcyjniaków, w których co chwile sie cos dzieje jest kilkaset

ocenił(a) serial na 5
Mystik_3

Oscara nie może dostać bo nie powedziała, że walczy o prawa nieistniejącej "społeczności lgbt" i chciała zabić Murzyna. Uważam, że dobrze zagrała psycholkę. Antynagrodę filmową powinni dostać twórcy filmu za prurchlaka. Najdłużej zagrzybiony poruszał się jak zwykły człowiek. Powinien jeszcze sprzedawać "lołkingi" i mieć kapelusz - muchomorka.

ocenił(a) serial na 8
przypadkowyzyeb

Username checks out

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones