The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us sezon 1, odcinek 5
odcinek The Last of Us (2023)

Wytrwać i przeżyć

Endure and Survive 59m
8,2 6 250
ocen
8,2 10 1 6250
The Last of Us
powrót do forum s1e5

Wielka niewiadoma

użytkownik usunięty

Mam nadzieję, że nie skupią się jedynie na samej gęstej akcji tak żeby polskie homofoby pozostały w norach, ale też dali nieco psychologizowania postaci głównych. Sama rąbanka nie przystoi tak szumnie zapowiadanemu serialowi.

ocenił(a) serial na 5

Nie trzeba być homofobem by krytycznie ocenić ten serial. Wątek lovestory był nudny niezależnie od tego kto kogo kochał. Dla mnie nie ma znaczenia w jakiej konfiguracji byłaby ta miłość przedstawiana i tak byłby słaby. Czwarty również uważam za słaby i mam nadzieje ze więcej wątków związanych z psychika i przemianami bohaterów oraz wreszcie coś wnoszące dialogi.
Oby rąbanki nie było za dużo, bo to już całkowicie zabije we mnie chęć oglądania tego serialu.

ocenił(a) serial na 8
KamilnmkdCzarto

Co do 3 odcinka się zgodzę ale uważam, że w czwartym akurat fajnie pokazali jak powoli Joel się otwiera wobec Elli i zbliżają się do siebie. Watek tylko tej laski dowodczyni grupy kompletnie mi nie leży i nie pasuje

ocenił(a) serial na 5
stega23

Zgadzam się z Tobą, masz racje, ta relacja zaczyna nabierać rumieńców i widać, ze Joel coraz bardziej się do małej przekonuje. Natomiast trochę dla mnie tego mało jak na już 4 odcinki, za mało jest głębi i treści w tym serialu, ale nadal jestem fanem.
Tez mi ta aktorka nie leży jako przywódca jakiejkolwiek grupy, ale moze nas zaskoczą i okaże się dobrze napisana i odegraną postacią, na razie mam takie same odczucia jak Ty.

ocenił(a) serial na 5

No tak , polskie homofoby mają pozostać w norach zaś polskie homofile będą rozpychać się łokciami po forach i pouczać jak inni powinni myśleć i czuć :)

hubertus1985

To jak z tym starym żartem o studentach prawa: niepytani o to kim są sami ci to powiedzą, nawet jeśli masz to w dupie ;) 
Jak nie hejt na J. K. Rowling, to wciskanie homopropagandy gdzie popadnie. Bo w życiu warto mieć „jakieś” cele.

użytkownik usunięty
hubertus1985

coś na temat filmu? Stwierdzam fakty: pieczenie homofobów się wylało, bo leczą kompleksy. Ale oby poszło w stronę dramatyzowania, a nie strzałów i przeglądu broni. Oglądamy dalej.

ocenił(a) serial na 8

I tak tej rąbanki jest mało

ocenił(a) serial na 10

Ale co Ty chrzanisz! Pierwszy odcinek w którym tak naprawdę była jakaś poważniejsza akcja, a Ty zwiastujesz zaraz że serial będzie "tylko nawalanka". No kurde gdzie tu logika? 4 odcinki było budowanie relacji między postaciami,opowiadanie wątków pobocznych, w 5 się coś dla odmiany więcej dzieje i bach znajdzie się taki geniusz który podsumuje cały serial słowami " Że ten serial to typowa nawalanka" Gdzie akcji takiej prawdziwej było moze z 10 minut w tym odcinku -_-

użytkownik usunięty
Walker94

wskazuję w sposób wyważony, że nie mogą się zdecydować, w którą stronę iść, czy dla hamerykańskiego widza przegląd procy robić i rąbanki czy dla skandynawów sprawdzać geny pradziadków pod kątem relacji z 17 pokoleń. Ciekawi mnie co ostatecznie wybiorą i czy to się zepnie. Plus osobiście chciałbym widzieć jak się zdecydują szybciej, bo ... zaraz konbiec serialu.

użytkownik usunięty

a komu potrzebne sa te pedogeje w tym serialu?

ocenił(a) serial na 5

Twórcom widocznie są potrzebni skoro tak zadecydowali. Ktoś moglby zapytać po co oglądać coś co się nie podoba. Jest tak wiele treści, ze nie trzeba się zmuszać do oglądania danego tytułu. Mi się odcinek trzeci nie podobał, ale nie przez wątek homoseksualny, a prze z to ze był nudnym love story. Ogólnie serial szału nie robi, ale ogląda się przyjemnie

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

oceniam film, a nie homofobie i kryptohomoseksualizm polskich oceniających, to nas odróżnia. Skupiam się na dziele przedstawionym, a nie ssakach dwunożnych z kompleksami, które mają dostęp do kinematografii, a akurat rodzice im opłacili kablówkę. To tak wstępem. Dalej nie mogę nic dodać, ponieważ nic na temat nie napisałeś odnośnie fabuły, ani oczekiwań co do samego serialu. A to chyba kluczowa sprawa na forum filmowym.

użytkownik usunięty

Ale pier... Bzdety

użytkownik usunięty

no właśnie, przedstawiłeś się nam, że zdania po polsku nie złożysz. A wymagasz odpowiedzi, której jak widać nie zrozumiesz i tak. Kurtyna.

użytkownik usunięty

Bo nie odpowiadam na jakis nowoczesny bełkot.

użytkownik usunięty

nie rozumiesz słowa "nowoczesny". Bełkoczesz nie umiejąc złożyć zdania w polskim języku.

użytkownik usunięty

Yhy

użytkownik usunięty

żegnam opóźnionego w rozwoju procesów poznawczych, wracam do dyskusji o tym serialu. Wszystkiego dobrego. Zalecam mniej tv i komórki.

użytkownik usunięty

Nie dosc ze krytyk to i psycholog. Co tam jeszcze potrafisz? Polecam mniej karmienia sie nowoczesną pedajajnia dla zdrowia psychicznego.

użytkownik usunięty

ja bym prosił o brak tak ostrego kłapania jadaczką. Opanowałem podstawy, więc korzystam. Nie napisałeś nic o filmie, a jedynie o swoim strachu i kompleksach w kontekście osób homoseksualnych, więc ciężko mi się odnieść merytorycznie.

użytkownik usunięty

Ale o czym tutaj dyskutowac? Swietnie zapowiadajacy sie serial który nafaszerowal nas w 3 odc jakas chorą nowoczesną na siłe wciskana ideologiaXD.

użytkownik usunięty

nie rozumiesz podstawowych słów, takich jak "ideologia", "nowoczesny", a nawet "serial". Dyskutować mozna w ramach tego samego systemu pojęć i języka. Analogicznie, to tak jakbyś siedział w jaskini 10 tys. lat temu i ja ci przywiózł komputer. Rozmówcy wyedukowani tak się mogą czuć rozmawiając z tobą. Brak systemu pojęć. Ty jeszcze nie odkryłeś jak sadzić marchewki (dojdziesz do tego za kilka tys. lat w tej analogii), gdy rozmówca zainteresowany dyskusją o serialu używa języka programowania. Mam nadzieję, że to zrozumiałe. Starałem się używać maksymalnie prostych słów, byś zrozumiał. Chcę pomóc.

użytkownik usunięty

skoro nie rozumiem tych podstawowych słów to mnie oswiec wielki medrcze albo skoncz juz te swoje wywody pseudo-psychologiczne. A ogólnie to ten twój bełkot to czego dotyczy lol ostro poleciales XDDDDDDDDDDDDDDDDDD. PRzeczytaj ten swój wysryw na spokojnie i zobacz czy go sam zrozumialesXDDDDDDDDDDDD

użytkownik usunięty

Muehehe jestę filozofę muehehehe nara czopku.

użytkownik usunięty

ja bym prosił o ustabilizowanie jadaczki i wzięcie melisy, ponieważ jesteś niestabilny psychicznie w wypowiedzi. Jutro masz podstawówkę, wiec zalecam też edukację, wyjdzie dobrze. Taki serial okazuje się zbyt trudny, ale dorosłość to proces biologiczny, więc poczekaj.

użytkownik usunięty

oddychajXD bo sie zapowietrzyłes dzieciaku.

użytkownik usunięty

wyzwiska świadczą o niskim intelekcie oraz upośledzeniu nie tylko w zakresie funkcji poznawczych, ale przede wszystkim interakcji społecznych. Zalecam przyjęcie medykamentu już w tych warunkach. Specjalista doradzi.

użytkownik usunięty

To jakas twoja kolejna samozwancza teoria?

ocenił(a) serial na 5

Poczytaj trochę o historii świata i różnych cywilizacji oraz związkach homoseksualnych, a zdziwisz się wiedząc ze to nic nowego. Co do reszty, to pozwól ludziom mieć własne zdanie, nawet jeżeli Ty go nie masz i żyjesz tym co Ci do głowy obcy nawkładali.

użytkownik usunięty
KamilnmkdCzarto

Tak tak wiem wiem ale to nie znaczy ze mozna nachalnie to wciskac wszedzie na siłe i robic z tego 1.5h dramy. A potem wmawiac wszystkim ze to bylo glebokie cudowne i beda nagrody ohh ahhh.

ocenił(a) serial na 5

Z tym się zgadzam, irytuje mnie ze często jest ta karta grana bez sensu, tutaj tez tak uważam, ze to była czysta kalkulacja.

użytkownik usunięty

są potrzebni tak samo jak homofobi, niesłyszący, czy inne zwierzęta (lub rośliny, by nie umniejszać florze). Liczy się koncept na dzieło filmowe, a nie uprzedzenia widzów, którym rodzice opłacają radio, podręczniki do zerówki czy kije basebollowe jako największe osiagnięcie własne i pociech. W samym filmie jest sporo miejsca na wszelkie obrazowanie i odwołania do świata fauny, flory, a także nieorzywionych przedmiotów, psychologicznych uczuć i czego kto zapragnie. Finalnie więc myślę, że ... wszystko jest komuś potrzebne i swobodnie niech zdecyduje widz w liczbie nieokreślonej mnogiej.

użytkownik usunięty

nieożywionych

ocenił(a) serial na 6

"Piłeś - Nie pisz."

użytkownik usunięty
hybrid_stigmata

dziwne, że mówisz to do lustra. Ale generalnie popieram to stanowisko. Nie pisz po pijaku, a w ogóle alkohol szkodzi, więc zalecam ci odstawienie.

ocenił(a) serial na 6

Ale wiesz że jakbyś się przyznał to byłoby ci wybaczone a tak zostałeś z tymi swoimi farmazonami jak Himilsbach z angielskim

użytkownik usunięty
hybrid_stigmata

jestem abstynentem, więc wypraszam sobie wmawianie mi takich kalumni, il kiderne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones