The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek The Last of Us (2023)

Rodzina

Kin 58m
7,7 5 428
ocen
7,7 10 1 5428
The Last of Us
powrót do forum s1e6

Nie rozumiem czemu twórcy czują potrzebę forsowania wszędzie heteroseksualności. Nie mówię, że nie powinno być w ogóle hetero postaci, ale bez przesady! Akceptuje to, że Joel jest hetero, ale żeby jego brat też!! Nie mam problemu z włączeniem hetero bohaterów do historii, ale przynajmniej dali by im jakieś backstory które to tłumaczy. Bez tego mam odczucie, że is heteroseksualność ma jedynie służyć przypodobaniu się heterotłumom oglądającym serial.

Nie chcę być źle zrozumiany, nie mam nic przeciwko hetero ludziom, sam ma kilku hetero znajmych, ale żeby na każdym kroku wciskać na tą ich hetero agendę. Okropne

Zilberholts

A skąd wiesz, że Joel jest hetero? Literalnie jesteś heterofobem ;)

ocenił(a) serial na 6
Zilberholts

Racja za mało transów, lesb, i identyfikujących się jako helikopter bojowy. A już parskłem śmiechem jak Joel zapytał kto tu rządzi to w odpowiedzi że tu panuje komuna.... W grze.miasteczkiem rządziła maria biała żona brata joela....

ocenił(a) serial na 8
danglan

Ale czarni są w nadmiarze, to mi przynajmniej wynagradza tą heteroseksualną propagandę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones