The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek The Last of Us (2023)

Rodzina

Kin 58m
7,7 5 428
ocen
7,7 10 1 5428
The Last of Us
powrót do forum s1e6

Przystanek Alaska

ocenił(a) serial na 7

Twórcy TLoU najwyraźniej też muszą być, podobnie jak ja, fanami kultowego serialu z lat 90., skoro w tym odcinku nie dość, że występują Elaine Miles (serialowa Marilyn) oraz Graham Greene (szaman Leonard), to jeszcze uczyniono z nich małżeństwo. Miły smaczek dla fanów, doceniam

lew890

Najpewniej mało kto to wyłapał ;)

ocenił(a) serial na 7
barteklojewski2

Takie smaczki są właśnie najsmaczniejsze ;)
A tak na serio, to właśnie dlatego zwróciłem na to uwagę na forum, może trafi się tu jeszcze ktoś, kto oglądał Alaskę, i będzie miał przyjemność z zobaczenia znanych twarzy, tylko jakieś 30 lat starszych

lew890

Ja też byłem fanem. Od razu rozpoznałem i przypomniałem sobie tych aktorów. Zawsze mi się bardzo podobała Maggie O'Connell.

ocenił(a) serial na 9
barteklojewski2

coś mi dzwoniło!

ocenił(a) serial na 6
lew890

Melduję się :) Elaine praktycznie się nie zestarzała. Ale ja owszem - jeden z seriali mojego dzieciństwa.

ocenił(a) serial na 7
lew890

Kocham Przystanek Alaska, Elaine od razu rozpoznałem, właściwie gra tu role w stylu Marilyn. Leonarda przyznam nie rozpoznałem, ale faktycznie małżeństwo ala Przystanek Alaska - fajny smaczek.

ocenił(a) serial na 7
rambocyc

Dodam, że kilka lat temu podobny smaczek był w serialu Sex&Drugs&Rock&Roll, gdzie wspólną scenę dostali John Corbett (Chris) i Rob Morrow (dr Fleischman). Panowie pewnie musieli na planie z dużą nostalgią powspominać stare czasy :D

ocenił(a) serial na 8
lew890

Graham Greene podkładał też głos wodza Rain Falls w RDR2 ;)

lew890

Czekalem i czekalem, aż sie pojawi, bo po 1 odc rzucilem okiem na obsadę na IMDb i zauwazylem Elaine Miles. Graham Greene byl za to niespodzianka. Przypomne tylko, że ma on tez na koncie nominacje do Oscara za Tanczacego z wilkami i w Przystanku zagral juz po roli w tym filmie. Nawiasem mowiac ostatnio kupilem serial na bluray i zupelnie nowe doswiadczenie wizualne.

ocenił(a) serial na 8
lew890

Eeee tam, to tak jak z Danym Trejo, jak trzeba zagrać meksykańskiego sukinsyna, to zawsze on dostanie tą rolę, oni mają tak samo.

ocenił(a) serial na 7
jaycutler

Nie do końca, Elaine Miles po Przystanku nie zagrała żadnej znaczącej roli, zresztą nawet w Przystanku dostała ją przypadkiem, gdy była na castingu jako osoba towarzysząca swojej matce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones