The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 8
Odcinek The Last of Us (2023)

Gdy będziemy w potrzebie

When We Are in Need 50m
8,4 5 224
oceny
8,4 10 1 5224
The Last of Us
powrót do forum s1e8

Widzę, że sporo osób chciałoby wyjaśnienia dlaczego nikt z tej osady nie przyszedł zobaczyć co się stało, gdy wybuchł pożar. Moim zdaniem cały odcinek zarysował dobrze to, że śmiertelnie się Davida bali i choćby się dosłownie paliło to obawiali się o swoje życie.

To moja interpretacja:
W szopie z martwym koniem było kilka trupków do oporządzenia, być może gdy ktoś się sprzeciwił woli Davida (gdy w celi oporządzał człowieka albo może już gwałcił tą młodą dziewczynę pół-sierotę) to w tajemniczych dla innych okolicznościach po prostu znikał. Nie było też tam młodych ludzi, być może w zemście to oni byli karani za nieposłuszeństwo dorosłych.

David w swojej przemowie do Ellie tłumaczy, że oni go nudzą i byli mu zbyt posłuszni. Ciekawa była również scena obiadku, gdzie każdy miał nałożone po dwie łyzki gulaszu z człowieka a David pełen talerz.

Poza tym to jestem dość zadziwiona tym ile osób wie jak smakuje ludzkie mięsko :)

helgenn

Ile ludzi tyle interpretacji i domysłów, ale wg mnie to nie powinien być temat do snucia takich teorii. Powinni jasno tu pokazać, dlaczego osada była pusta.

mario84pl_2

Ale gdyby wszystko pokazywano kawa na ławę to wtedy twórcy byliby oskarżeni, że traktują widza jak idiotę.

helgenn

Ja jak najbardziej rozumiem takie zagrania, niedopowiedziane zakończenia itp. Ale akurat ta sytuacja do mnie nie przemawia. Już dużo o tym pisałem tu na forum. Ja jestem uznać za prawdopodobne teorie dlaczego nie było tych ludzi. Ale mogli chociaż jedną scenką to pokazać.

ocenił(a) serial na 8
helgenn

Dla fanbojów gry najlepiej jakby ta osada była równie zmilitaryzowana co Fedra. Kiedy grałem w grę to nie miało to sensu i tutaj rozwiązali to bardziej realistycznie, ale trzeba mieć świadomość, że takie seriale oglądają też ludzie, którzy mają problem z wyłapaniem banalnych sarkazmów, a co dopiero z dopowiadaniem sobie reszty historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones