The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 2 The Mandalorian sezon 2, odcinek 7
odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 15: Wyznawca

Chapter 15: The Believer 38m
8,4 2 018
ocen
8,4 10 1 2018
The Mandalorian
powrót do forum s2e7

Jakie macie zdanie...

ocenił(a) serial na 10

...na temat Pedro Pascala w tej roli? Warunki ma, głos ma, nie oglądałem Narcos ani innego filmu gdzie grał więc średnio mogę jego warsztat ocenić. Ciekawi mnie Wasza opinia czy pasuje wam do roli Mando? Zawsze jak ściągać hełm to widzę jakaś postać z gry o tron, której nie oglądałem (tak, wiem że tam grał) :d

ocenił(a) serial na 7
ElGladiator

Oberyn jest moja ulubiona postacia z GOT, ale Pedro w każdej roli wygląda i brzmi inaczej, więc nie widzę tu ani księcia Dornu, ani Javiera Penii z Narcos.
Bardzo lubię te momenty, kiedy ściąga hełm, bo jak na razie wszystkie mają sens i są ładnie podbudowane, dodają też sporo ciekawych informacji o samej postaci. Ale nie są potrzebne często, bo Pascalowi wystarczy głos, żeby przekazac więcej niż spora część bardziej znanych niż on aktorów jest w stanie zrobić mając pełne możliwości wyrazu. Cieszy mnie, że nie obsadzili jakiegoś mięśniaka "po warunkach", czy że nie dostał warunku, żeby nabrać mięśni, bo to podejście jest po prostu nudne już. No a jeśli szukali kogoś, kto byłby w stanie nawiązać do bohaterów westernów w starym stylu, to casting faktycznie idealny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones